Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиВиїзні консультації для землевпорядників сільських рад13-14 листопада 2008 року координатор проекту «Сватівська земля – Сватівській громаді» у Сватівському районі Наталія Кузовеніна і менеджер зі зв’язків з громадськістю Юлія Красій, учасники коаліції «Прозора земля», провели ряд виїзних консультацій для землевпорядників восьми сільських рад району.
Під час консультацій спеціалісти земельних ресурсів дізнались про розроблений Держкомземом проект Постанови Кабміну України «Про затвердження критеріїв розподілу суб’єктів господарювання за ступенем ризику їх господарської діяльності та періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю) у галузі земельних відносин».
Обговорюючи проект Постанови КМУ землевпорядники особливо звернули увагу на той факт, що паї будуть віднесені до групи суб’єктів з незначним ступенем ризику, що зніме навантаження із землевпорядників сільських і селищної рад району. Адже раніше не було можливості у повній мірі здійснювати державний нагляд за діяльністю суб’єктів господарювання. А дія нової постанови Кабінету Міністрів могла б зменшити обсяг певних робіт працівників сільських рад, що, на думку самих землевпорядників, позначиться на якості їх роботи у інших напрямках.

Пресс-служба проекту
«Сватівська земля – Сватівській громаді»Яндекс.Метрика