Сайт города
СВАТОВО
Правовая помощьЧи зараховується до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років, робота на посаді викладача школи мистецтв?


Згідно з п.2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" до запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди особам, які працювали на посадах, що дають право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до раніше чинного законодавства, пенсії призначають за нормами цього закону в разі досягнення особою пенсійного віку та за наявності стажу, передбаченого Законом України "Про пенсійне забезпечення".
Відповідно до п."е" ст. 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення" право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення, незалежно від віку, за наявності спеціального стажу роботи від 25 до ЗО років за Переліком, що затверджується в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів від 04.11.93 р. № 909 (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів від 26.09.2002р. №1436) затверджено Перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років. У зазначеному Переліку у розділі "Освіти" передбачені загальноосвітні навчальні заклади, музичні і художні школи та позашкільні навчальні заклади.
Переліком типів позашкільних навчальних закладів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 р. № 433, передбачено початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (школи естетичного виховання: музичні, художні, хореографічні, театральні, хорові, мистецтв тощо).
Яндекс.Метрика