Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громади


Розпочато прийняття до експлуатації торгівельних модулів на ринку12 травня розпочала свою роботу комісія, що має приймати стаціонарні малі архітектурні форми (торгівельні модулі на Сватівському міському ринку) до експлуатації. Комісію очолює заступник Сватівського міського голови І. О. Буланов. До складу увійшли представники замовника (приватного підприємства), організації, яка виконувала спорудження (за необхідності), автора проекту (за необхідності), головного державного санітарного лікаря Сватівського району В. В. Ткаченко, т. в. о. головного державного інспектора з пожежного нагляду Сватівського РВ ГУ МНС України в Луганській області С. С. Якухіна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сватівської РДА В. І. Усов.
Технічна комісія призначена розпорядженням Сватівського міського голови № 245 від 5.05.2009 і працюватиме з 12 до 15 травня цього року. Після прийому модулів у експлуатацію можна буде оформляти договори та починати роботу. На даний момент вже є прийняті до експлуатації модулі і робота над цим триває.
Під час огляду малих архітектурних форм були присутні також представники громадськості. Зокрема, керівник громадської приймальні з антикорупційних питань «Сватівський центр правової допомоги» Н. Кузовеніна та юрист І. Гиря. Під час прийому до експлуатації представники влади намагалися вплинути на підприємців, а саме: підприємцям продемонстрували кілька десятків їхніх заяв до міської ради і поіменний список тих, хто ці заяви подавав. І. Буланов, сказавши що - будемо приймати модулі? А хто тут заяви писав до міськради? – Дістав список тих, хто письмово звернувся до міськради.
Але втрутилася відомий на Сватівщині правозахисник Н. Кузовеніна і запитала – до чого тут заяви меру до прийому модулів у експлуатацію? Навіщо тиснути і застосовувати усі методи впливу? Треба діяти у рамках законодавства, а не так, як кому хочеться. Іван Буланов не дав договорити, мовляв, вас це не стосується, отже, мовчіть. На цю заяву відреагували підприємці – ми обрали Н. Кузовеніну своїм представником, тому дозвольте їй захищати наші права і не перебивайте.
І. Буланов був змушений заховати стращальний список тих, хто мав сміливість письмово звернутися до Сватівської міської ради. І робота комісії була розпочата у спокійному режимі.

Прес-служба Сватівського центру правової допомоги

Яндекс.Метрика