Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиРезультати діяльності антикорупційної громадської приймальніЗа весь період діяльності проекту до антикорупційної громадської приймальні відбулося 129 звернень. Найчастіше клієнти зверталися з питань отримання від держслужбовців інформації щодо оренди землі, що робити в разі невиконання судового рішення, як захистити свої права в суді, як оскаржити бездіяльність державного органу, як написати заяву до суду, захист прав власників земельних паїв, як збільшити розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, перевірка умов договору на водопостачання та водовідведення.
Під час рекламно-інформаційної кампанії було розповсюджено друкованої інформації загальним накладом 7630 екземплярів, включаючи інформаційні плакати, флаєри, прес-релізи. Окрім того, було опубліковано 11 статей стосовно діяльності Центру у обласній рекламно-інформаційній газеті «Сватівський кур’єр», загальним накладом 12 000 екземплярів. До того ж, публікувалися статті у електронному ЗМІ «Інформаційний бюлетень Мережі антикорупційних приймалень».
Усі статті можна прочитати на сайті Сватове - http://svatovo.lg.ua/zakon.html. На цьому сайті створена сторінка «Правова допомога», де викладена інформація про напрямки діяльності Антикорупційної громадської приймальні, про послуги, які вона надає і контактна інформація усієї Мережі.
Вийшло 3 номери з спеціалізованї сторінки «Навчимося себе захищати». На сторінках була висвітлені теми: діяльності мережи «Громадських приймалень з антикорупційних питань», питань проблемних питань щодо отримання житла військовослужбовцями в Сватові, питань поточного санітарно-епідеміологічного нагляду обєктів торгівлі в Сватові з коментаріями експерта з юридичних питань «Сватівського центру правової допомоги» та актуальної інформації з бюлетня «Донбасс без корупції» Східноукраїнського центру громадських ініціатив» Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії». Озвучено інформацію про діяльність громадської приймальні в Сватові на пресконференції про результати діяльності грантерів проекту «Гідна Україна» серед обласних ЗМІ в м. Луганську.
Під час реалізації проекту були здійснені ряд заходів – виїзні консультації 20 серпня 2008 року під час перевірки вагів, за допомогою яких здійснюється торгівля продуктами харчування на ринках Сватове щодо поточного санітарно-епідеміологічного нагляду та порядок розгляду справ про порушення санітарного законодавства; 13 вересеня 2008 року в колі підприємців на засіданні Ради «Спілки підприємців Сватівського району» з приводу внесення пропозицій про перегляд регуляторного акту «Правил торгівлі на ринках міста Сватове»; 14 вересеня 2008 року під час робочої зустрічі представників Громадської ради підприємців ринків Сватове з заступником міської голови Булановим І.О. з приводу внесення пропозицій про перегляд регуляторного акту «Правил торгівлі на ринках міста Сватове»; 25 вересня 2008 року на круглому столі під час обговорення проблемних питань щодо отримання житла військовослужбовцями; 13-14 листопада 2008 року були проведені виїзні консультації у селах Гончарівка, Преображенне, Верхня Дуванка, Оборотнівка, Петрівка, Свистунівка, Маньківка, Ковалівка, Преображенне, Куземівка, Райгородка, Коломийчиха, Стельмахівка, селищі Верхня Дуванка Сватівського району під час якої були поширені інформаційні матеріали і презентована діяльність центру, а також обговорений проект Постанови Кабміну України «Про затвердження критеріїв розподілу суб’єктів господарювання за ступенем ризику їх господарської діяльності та періодичність здійснення заходів державного нагляду (контролю) у галузі земельних відносин».
Окрім того, був проведений Круглий стіл на тему: «Прозорість процесу розподілу та надання житла громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Сватівської міської ради».
Переданий досвід антикорупційної проектної діяльності «Сватівського центру правової допомоги» під час автобусного туру Антикорупційної молодіжної кампанії України Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська студентська спілка» в містах Харків, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ. Працівники проекту набули нових контактів для співпраці. Це перший заступник голови ВМГО «Українська студентська спілка», старший науковий співробітник Державного інституту розвитку сім’ї та молоді, Київ (80675007386) Гостева Тетяна. Голова ради Студентського руху «Студент за студента» Львів (80979611344) Назар Драла. Форум» Медіа-груп», Донецьк (80663088068) Златкін Тім. «Львівська газета», журналіст Кучер Володимир. Це сприятиме більш продуктивній роботі нашої організації в цілому і громадській приймальні зокрема.
Здійснено поповнення бібліотеки та бази даних джерел юридичної, правової, просвітницької інформації для роботи громадської приймальні та інших документів для надання консультацій.
Також організація внесла пропозиції до проекту «Правил торгівлі на ринках міста Сватове».

Пресс-служба проекту
«Сватівський центр правової допомоги»Яндекс.Метрика