Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиІсторії успіхів  • Громадянин Горбоконь М. В. протягом двох останніх років не міг через Старобільську МСЕК встановити дату настання у нього інвалідності у зв’язку з тим, що Старобільська МСЕК вимагала від нього документів, які складалися 20-30 років тому і не збереглися у зв’язку з давністю та з інших об’єктивних причин. Йому було складено заяву до місцевого суду про встановлення факту, що має юридичне значення, таким чином, який відрізняється від компетенції Старобільської МСЕК, але дає право на одержання пенсії. Цю заяву було задоволено судом і встановлено потрібний інваліду факт.

  • Місцевий суд відмовив громадянці Татаріновій Р. К., яка хотіла зобов’язати місцевий підрозділ Пенсійного фонду України призначити їй пенсію на пільгових умовах, у адміністративному судочинстві. Було складено апеляційну скаргу до апеляційного адміністративного суду, який зобов’язав місцевий суд вирішити питання про відкриття провадження у адміністративній справі.

  • Родичі землевпорядниці міської ради порушують право приватної власності на землю самотньої 80-річної громадянки Філінової Т. М., міська рада подала до місцевого суду позов з вимогою про позбавлення права приватної власності на землю цієї громадянки, залучила до цього процесу інші місцеві державні та комунальні установи. Було складено адміністративний позов до окружного адміністративного суду, за яким було відкрито провадження у справі, для усунення причин, які є причинами звернення до суду міської ради проти цієї громадянки, та на підставі цього подано клопотання до місцевого суду про зупинення провадження у справі за позовом міської ради, яке задоволено місцевим судом.

  • Слідчий місцевої міліції чинив тиск на молоду дівчину Гринько О. О. шляхом повідомлення їй обставин кримінального провадження, яких не було. Було складено дві скарги начальнику місцевого відділу міліції на вказані дії слідчого і процес тиску припинився.


  • Яндекс.Метрика