Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиПеревіряють ваги, консультує ГиряМинулого тижня підприємці Сватівського міського ринку мали змогу здійснити перевірку ваг, за допомогою яких здійснюється торгівля продуктами харчування на ринках Сватове. Для цього був запрошений спеціаліст з м. Лисичанськ – філіалу державного підприємства «Луганськстандартметрологія».
Захід був організований громадською організацією «Спілка підприємців Сватівського району» за підтримки «Сватівського слобідського полку» і «Сватівського центру правової допомоги». Усі бажаючі перевірили ваги і ті прилади, що відповідали державним стандартам, були опломбовані. Решту ваг спеціаліст рекомендував здати до ремонту.
Усього було опломбовано 23 прилади для зважування і 13 визнано такими, що потребують ремонту. Найближчим часом буде організовано ремонт ваг, що не відповідають державним стандартам.
Під час повірки підприємців цікавили питання поточного санітарно-епідеміологічного нагляду та порядок розгляду справ про порушення санітарного законодавства. На ці та інші питання правового характеру відповіді надав експерт з юридичних питань «Сватівського центру правової допомоги» Ігор Леонідович Гиря.

Юлія Красій,
менеджер зі зв’язків з громадськістю «Сватівського центру правової допомоги»,
учасника коаліції «Мережа громадських приймалень з антикорупційних питань» проекту «Гідна Україна»Яндекс.Метрика