Сайт города
СВАТОВО
З якою метою засновано нашу організаціюГромадська організація районове козацьке товариство «Сватівський слобідський полк» отримала грант від міжнародного проекту «Сприяння активній участі громадян у сфері протидії корупції «Гідна Україна». Цей грант дав можливість реалізувати проект «Сватівський центр правової допомоги». Він стартував у листопаді 2007 року і діяв до квітня 2008 року. За цей час працівниками центру було надано близько двохсот юридичних консультацій, які мали позитивне значення для подальшого розвитку справ клієнтів. Успіх Центру правової допомоги був причиною того, що представники проекту «Гідна Україна» запропонували продовжити термін роботи нашого Центру. Тепер наш проект буде функціонувати до лютого 2009 року.
Основним завданням проекту, який виграла громадська організація «Сватівський слобідський полк», є надання консультацій громадянам у сфері протидії корупції та надмірної бюрократії. Консультації проводяться у громадській приймальні організації, яка працює для населення Луганської області (зокрема Сватове, Рубіжне, Лутугіне). «Сватівський центр правової допомоги» знаходиться за адресою: вул. Набережна-Водокачка, 2а (приміщення районної типографії).
Якщо конкретніше, то працівники громадської приймальні надають безкоштовні юридичні консультації громадянам у сфері протидії корупції. Надають допомогу громадянам у зборі та підготовці необхідних документів та матеріалів у корупційних справах. За необхідності забезпечується юридична експертиза зібраних матеріалів, що будуть передаватися у відповідні органи для офіційного розслідування. Якщо справа дійде до суду, то клієнтам Центру забезпечується юридичний супровід у судах. Також Центр правової допомоги буде здійснювати моніторинг (контроль, аналіз і оприлюднення результатів) дій влади на передані їм матеріали.
Також діяльність Центру передбачає проведення інформаційно-просвітницької роботи в Луганській області, а саме: у Центрі сформована бібліотека та електронна база даних з інформацією юридичного, просвітницького характеру. Цією інформацією може безкоштовно користуватися будь-який мешканець району. Також ми будемо надавати виїзні консультації по селам району. Будемо проводити просвітницькі заходи щодо прав та обов’язків громадян при взаємодії з владою.

Юлія Красій,
менеджер зі зв’язків з громадськістю «Сватівського центру правової допомоги»


Яндекс.Метрика