Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиДоступ до інформаціїПредставники проекту «Громада буде знати» направили інформаційні запити до установ та структурних підрозділів Сватівської РДА з проханням надати інформацію для наповнення довідника «Путівник коридорами влади». Питання до службовців стосувалися тих послуг, які вони надають населенню та нюанси їх отримання.

Під час отримання запиту більшість працівників державних структур висловили невдоволення роботою над цією інформацією. Із 33 установ лише працівники однієї висловилися про необхідність і корисність створення довідника. Представники решти установ були обурені необхідністю гаяти час на надання запрошеної інформації. Дехто взагалі попросив не приходити із запитом з цього приводу, мотивуючи це тим, що «все одно немає часу цим займатися».

У результаті довелося повторно відсилати 17 запитів тим організаціям, що не надали відповіді у 30 денний термін, або надали відповідь не по суті запитань.

Судячи з того, як надають інформацію представникам громадської організації, можна зробити висновок, що населенню цю інформацію отримати майже неможливо

Юлія Красій,
менеджер зі зв’язків з громадськістю проекту «Громада буде знати»Яндекс.Метрика