Сайт города
СВАТОВО
На захисті інтересів громадиМоніторинг наявності інформаційних стендів у службових установах СватовеВ рамках проекту “Громада буде знати» був проведений моніторинг пасивного доступу населення до інформації у службових установах. Для цього працівники проекту здійснили спостереження за наявністю інформаційних стендів у службових установах Сватівської районної ради.

Такі стенди виявились рідкістю. Доступні широкому загалу є лише стенди відділу соціального захисту населення. Декілька установ розміщають стенди у власних кабінетах, що зовсім не зручно населенню для користування інформацією. Хоча деякі установи і мають готові інформаційні стенди, але, за словами службовців структурних підрозділів Сватівської районної адміністрації, не мають можливості розмістити ті стенди у доступних для населення місцях. Наприклад, на стінах коридорів. А не можуть через те, що високопосадовець районної ради вирішив, і, за словами службовців, довів до них цю інформацію, що недоцільно «колупати дірки» на стінах коридорів, аби вивішувати там інформаційні стенди для населення.

Та ж особа, під час фотографування працівниками проекту «Громада буде знати» стенду у холі районної ради, запитала наступне. «Що це ви тут фотографуєте?» Відповідь фотографа була проігнорована. Тоді цей високопосадовець звернувся до чергового у холі: «Що це тут відбувається без вашого дозволу?» І, не ставши нікого слухати, пішов до свого кабінету.

Юлія Красій,
менеджер зі зв’язків з громадськістю проекту «Громада буде знати»Яндекс.Метрика