Сайт города
СВАТОВО
ЗверненняШановний депутате Сватівської міської ради!

Дане звернення відбувається у рамках акції «Громада буде знати», ініційованої громадською організацією «Слобідський козацький полк» за підтримки громадської організації «Спілка підприємців Сватівського району» за партнерської і інформаційної підтримки незалежного громадсько-політичного видання «Сватівські відомості». Ваша відповідь (або її відсутність) на питання даного звернення буде підлягати громадській оцінці Вашої депутатської діяльності. Після оцінки Ви можете стати номінантом антипремії «Народна Дуля ».
Усі питання стосуються виключно Вашої депутатської діяльності і обумовлені Вашим обов’язком додержуватися Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Отже, просимо уважно поставитися до питань і вчасно (у тридцятиденний термін) надати письмову відповідь на адресу: м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1а, другий поверх, офіс «Сватівського центру правової допомоги», на конкурс «Народна дуля». Контактний телефон: 3-30-07, 8-050-955-49-04. Відповідь краще надати особисто, бо за роботу пошти оргкомітет відповідальності не несе.

Отже, надайте відповідь на наступні питання:
 • 1) Повідомте будь ласка, яким чином Ви підтримуєте зв'язок із виборцями, територіальною громадою, які висунули Вас, як представника політичної сили, кандидатом у депутати місцевої ради?
 • 2) Як часто Ви інформуєте виборців про роботу місцевої ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців? (Додайте свідчення цієї діяльності – фото зустрічей, протоколи зборів, копії виступів у ЗМІ тощо).
 • 3) Скільки разів Ви брали участь у громадських слуханнях з питань, що стосуються його виборчого округу в організації виконання рішень ради та її органів, доручень виборців, у масових заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування на території громади або виборчого округу? (Додайте свідчення цієї діяльності – фото зустрічей, протоколи зборів, копії виступів у ЗМІ тощо).
 • 4) Чи здійснювали Ви протягом Вашої депутатської діяльності вивчення громадської думки; вивчали потреби територіальної громади, інформували про них раду та її органи, брали безпосередню участь у їх вирішенні? (Додайте свідчення цієї діяльності – копії рішень сесій, на якому були вирішені порушені Вашими виборцями питання, контакти ініціативної групи з числа Ваших виборців або інше).
 • 5) Зазначте у які дні, години та у якому місці Ви ведете прийом виборців, інших громадян? (Додайте докази).

  За умовами конкурсу, Ваша діяльність або бездіяльність (після аналізу Ваших відповідей на це звернення або їх відсутності) буде висвітлена на шпальтах незалежного громадсько-політичного видання «Сватівські відомості», бюлетеню «Навчимося себе захищати», сайті Сватове, Інтернет-сайтах чотирнадцяти антикорупційних громадських приймалень в усіх регіонах України.
  Кожному переможцю буде присуджена відповідна номінація і вручена «Дуля» із Сертифікатом. Підбиття підсумків відбудеться 1 квітня 2009 року під час засідання комісії, про склад якої буде повідомлено пізніше на сторінках газети «Сватівські відомості», сторінці «Сватівського центру правової допомоги» на сайті Сватове - http://svatovo.lg.ua/zakon.html.
  Ви також можете запропонувати до складу комісії представника громадської організації, якому Ви довіряєте. Для цього необхідно повідомити про залучення представника комісії за контактними телефонами конкурсу.
  Тому пропонуємо Вам уважно поставитися до даного заходу і відповісти так сумлінно, щоб перед напором фактів виборці і не подумали проголосувати за когось іншого на наступних виборах. Щиро бажаємо Вам не отримати анти премію «Народна Дуля»!


  12.02.09
  Організаційний комітет анти премії «Народна Дуля», що проводиться у рамках акції «Громада буде знати»

  Керівник ГО «Слобідський козацький полк» А.Г. Кузовенін
  Керівник ГО «Спілка підприємців Сватівського району» Н. К. Кузовеніна
  Член громадської ради газети «Сватівські відомості» Ю. М. Красій
 • Яндекс.Метрика