Сайт города
СВАТОВО
Информация о насІнформація про організацію

Громадську організацію Сватівське Районове козацьке товариство Українського козацтва «Сватівський Слобідський полк» було створено 26 лютого 1998 року, є структурним підрозділом Луганського Крайового (обласного) козацького товариства міжнародної національно-патріотичної і оборонно-спортивної, громадської організації «Українське козацтво».
Місією організації є сприяння органам державної влади та місцевого самоврядування у розбудові України як суверенної та незалежної, демократичної, правової держави; відродження української, за своєю суттю – козацької нації, українських козацьких звичаїв і традицій, української національної ідеї; захист політичних, економічних та історичних здобутків українського народу, участь у забезпеченні його духовного і матеріального добробуту, морального і фізичного здоров’я, відродженні, утвердженні і розвитку української мови і культури.
Протягом 2004-2008 років діяльність організації головним чином була направлена на відродження та розвиток козацької господарської діяльності, сприяння в підготовці молоді до військової служби, підготовка та патріотичне виховання нового покоління в дусі українського лицарства, відбудова української козацької церкви, проведення акцій та проектів щодо охорони й захисту довкілля, екологічно чистих форм землекористування.
В 2004 році був отриманий грант по проекту „ Облаштування цілющого джерела с. Новопавлівка та успішно реалізований в рамках Програми Місцевих екологічних дій в Україні, яка діяла на той час в Сватівському районі за фінансуванням ГО „Єднання”. Протягом останніх років (2005-2007рр) організація реалізовувала проект «Історія Сватівщини». За результатами діяльності було випущено брошури: «Сватівщина край козацький», «Жертви голодомору». Протягом останніх років організація направила свою діяльність на захист прав та інтересів мешканців Сватівського району та інформаційно – просвітницьку діяльность в цьому напрямку.
2007-2008рр. успішно реалізований проект «Сватівський центр правової допомоги» в рамках Проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна».
Організація має налагоджене робоче партнерство з громадськими організаціями:
 • «Сватівське районне товариство «Союз Чорнобиль», «Сватівське районне товариство інвалідів». Вони допомагали максимально залучити членів своїх організацій до участі у проекті «Сватівський центр правової допомоги» та поширити інформацію серед мешканців Сватівського району.
 • «Спілка підприємців Сватівського району», дитяча організація «Сатурн» м. Рубіжне, шкільний екоклуб «СОС», громадська організація «Станиця Кремінна Пласту НСОУ», ГО «Чайка» Новопськовський район, Старобільська правозахисна організація «Вікторія», ГО «Чугуївська паланка Пласту НСОУ», ГО «Станиця Сіверодонецьк Пласту НСОУ», ГО «Станиця Лутугіне Пласту НСОУ», ГО «Луганська археологічна спілка» - допомогали в поширені інформації про результати проекту «Сватівський центр правової допомоги», надавали ресурсну підтримку в правозахисної діяльності.
 • «Східно-український центр громадських ініціатив» - ресурсна тренерська підтримка.
 • Ресурсно - інформаційний центр проекту «Гідна Україна» - допомога в поширені інформації через обласні та електронні ЗМІ.
 • Газета «Сватівський кур'єр» - інформаційний супровід діяльності організації на місцевому рівні.
  Організація завжди готова до співпраці із зацікавленими сторонами.

  Контактна інформація:
  ГО СРКТ УК «Сватівський Слобідський полк»
  92600, м. Сватове, Луганська область
  Пл. 50-річчя Перемоги, 30/2
  Тел/факс: 8 06471 3-30-07 (в межах України); 8 271 3-30-07 (в межах області); 8-050-701-83-38
  e-mail: nata.svt.lg@mail.ru

  Про проект

  Проект “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна»” направлений на підтримку незалежного громадського моніторингу й представництво та захист громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією «Виклики тисячоліття» (MCC - Millennium Challenge Corporation).
  Проект «Гідна Україна» складається з трьох основних компонентів:
  1) підтримка представництва та захисту громадських інтересів,
  2) журналістські розслідування та інші антикорупційні ініціативи з боку засобів масової інформації,
  3) моніторинг стану корупції та результатів антикорупційних ініціатив українського уряду та проектів організацій громадянського суспільства.

  Проект «Гідна Україна» виконується компанією Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з українськими організаціями за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Метою програми грантів є підтримка практичних, орієнтованих на конкретний результат проектів, що передбачають проведення заходів щодо попередження корупції; підвищення рівня прозорості, підзвітності та добропорядності роботи органів влади; просування громадських інтересів щодо зменшення корупції; покращення етичних норм у суспільстві; просвіти населення та формування нетерпимості до проявів корупції; та залучення громадян до активної участі в антикорупційних кампаніях. Завданнями програми є надання фінансової та технічної допомоги організаціям громадянського суспільства, мозковим центрам, засобам масової інформації, журналістам та партнерствам/коаліціям цих організацій на:
  - виконання проектів з захисту та просування громадських інтересів у сфері запобігання та протидії корупції;
  - підтримку нових підходів по залученню засобів масової інформації до протидії корупції;
  - сприяння громадському моніторингу за діяльністю влади у пріоритетних сферах
  - подолання корупції, визначеними Урядом України, а також інших важливих для громадськості сферах;
  - сприяння залученню та активній участі громадянського суспільства у протидії та
  - зменшенні рівня корупції в Україні;
  - підтримку ініціатив, спрямованих на покращення доступу до інформації органів влади та удосконалення законодавства для засобів масової інформації.

  Керівництво та співробітники проекту

  Кузовеніна Наталя. Керівник проекту

  Кузовеніна Наталія Костянтинівна

  керівник проекту, відповідає за організацію всіх заходів по проекту, веде переговори з громадськими активістами, координує їх діяльність, контролює діяльність найманих фахівців в межах проекту, веде бухгалтерський облік, звітує по проекту. Має 10 річний досвід менеджменту організації (розробка проектних пропозицій, складання планів стратегічного розвитку організації, фандрайзинг, мотивація волонтерів) з управління більше 10 проектів різних донорських фондів, 5 річний стаж тренерської діяльності, психолог за освітою.

  Гиря Ігор. Спеціаліст з юридичних питань

  Гиря Ігор Леонідович

  експерт з юридичних питань. Протягом проекту веде прийом громадян для надання юридичних консультацій, відповідає за судове провадження справ, координує проектну діяльність відповідно до діючого Законодавства. Має досвід та володіє навичками: юриста в місцевій державній адміністрації 2 роки і 2 місяці, володіє навичками ораторського мистецтва, взаємодії із представниками державних установ, органів місцевого самоврядування.

  Красій Юлія. Помічник керівника проекту

  Красій Юлія Миколаївна

  помічних керівника проекту, менеджер зі зв’язків з громадськістю. Відповідає за висвітлення інформації по проекту в ЗМІ, макетування брошури «Путівник коридорами влади» та моніторингового звіту, поширення цих видань по Сватівському району, проведення соціологічного дослідження. Має досвід та володіє навичками: більше 9 років діяльності журналіста, проведення всеукраїнських соціологічних опитувань, практичного досвіду відстоювання прав людей в житлово-комунальній сфері, взаємодії із представниками державних установ, органів місцевого самоврядування. Журналіст за освітою.
 • Яндекс.Метрика