Сайт города
СВАТОВО
Райсельхозхимия


История и современность предприятия


ПЕРЕБУДОВА… У кожного з нас з цією політичною подією пов'язані свої відчуття, спогади, емоції… ПЕРЕБУДОВА принесла з собою в оселі мільйонів людей розчарування в тому, в що вони свято вірили. ВОНА потягла за собою (і "тягла" ще з десяток років) руйнування тисяч підприємств, заводів, організацій, закладів, залишивши безробітними величезну кількість цінних співробітників. На превеликий жаль, не змогла уникнути цього руйнування і Сватівщина. Не відразу, а поступово, "б'ючись у довготривалій агонії", "загинули" десятки потужних підприємств нашого краю. Колишня нафтобаза, колишній молокозавод, колишня промислова база, колишній завод торгівельного устаткування, колишній м'ясокомбінат і т.і. - тільки такі прикметники зараз вживаються сватівчанами до тих самих "загиблих підприємств". Серед "загиблих" була і Сватівська райсільгоспхімія…

Велика територія зі складами сільгоспхімії, утворюючи своєю наявністю певну базу для можливого відродження підприємства, теж набула статусу колишньої. У 2004 році тут "народилося і почало жити, рости та дихати на повні груди" нове підприємство. Прийшов дієвий інвестор - ТОВ "Луганська фірма "АГРОХІМ" в особі генерального директора Миколи Михайловича Пономарьова, - вклав гроші і відкрив Сватівську філію фірми, що розпочала цілеспрямовану та плідну роботу, направлену на агрохімічне обслуговування сільського господарства не лише Сватівщини, а й прилеглих районів.
За сім років Сватівська філія ТОВ "Луганська фірма "АГРОХІМ" здобула повагу та авторитет серед фермерів як підприємство дієве, стабільне та надійне, в якому працюють люди, що є господарями свого слова. Робота підприємства здійснюється за кількома напрямками: забезпечення, виготовлення, доставка.
В першу чергу, місцева філія фірми "АГРОХІМ" займається забезпеченням не лише фермерських господарств, а й малих фермерів, городників та дачників мінеральними добривами, засобами захисту рослин та рослинним насінням - словом, всім необхідним, що гарантує майбутній врожай. Тут займаються як оптовими поставками згаданого, так і малим роздрібним продажем. Аміачна селітра, карбоніт, нітроаммофозка та аммофоз українського та російського виробництва, засоби захисту рослин, комплекси пестицидів та гербіцидів - ось лише частина тих хімічних та мінеральних препаратів, котрі постачає Сватівська філія "АГРОХІМУ" десяткам агроформувань Сватівського (насамперед), Куп'янського, Борівського, Новоайдарського та Новопсковського, Ізюмського, Двурічанського, Троїцького та багатьох інших районів. Все, що необхідно сільгоспгосподарникам для продуктивної праці - все є на цьому підприємстві, говорить директор Сватівської філії Анатолій Вікторович Матляков. Вже зараз склади місцевого "АГРОХІМУ" заповнюються добривами, як мовиться, до верхів, аби забезпечити для аграріїв гідний запас на наступний рік.
На підприємстві працює майстерня, в якій здійснюється збирання нової сільгосптехніки: сівалок, оприскувачів, косарок, плугів тощо. Все це і багато іншого представлене у виставочній залі майстерні. Окрім того, тут працює цех по виготовленню сільськогосподарчого інвентарю для садоводів, городників та дачників. Сапки, граблі, лопати, тачки і т.і. - всього 20 найменувань металовиробів виготовляють на верстатах працівники виробничого цеху Сватівської філії Луганської фірми.
У магазині "Зелений світ", що працює на підприємстві, можна придбати всю вищезгадану продукцію за прийнятними цінами. Найвищу якість своєї сільгосппродукції "АГРОХІМ" гарантує!
Нині весь комплекс робіт із забезпечення, виготовлення та доставки здійснюється завдяки старанням 29-х працівників, які отримують за свою працю в середньому 1500-2000 гривень на місяць. "Виділити когось одного серед працівників ніяк не можу, - говорить директор А.В. Матляков, - бо у нас працюють не просто кращі, а НАЙкращі! Всі співробітники підприємства - справжні трударі! Тільки НАЙКРАЩІ працюють тут для досягнення стовідсоткової мети".
Сумніватися у цьому не приходиться, зважаючи на цілеспрямованість, самовіддачу та на робочі задачі досягати в усьому лише стовідсоткової якості колективу підприємства. Стаючи свідками високого рівня роботи Сватівської філії ТОВ "Луганська фірма "АГРОХІМ", хочеться побажати тільки підкорених висот і тільки безвідмовного успіху всьому підприємству і кожному його працівнику окремо!


Оксана РАКІТІНА.

Яндекс.Метрика