Сайт города
СВАТОВО
Известные Сватовчане


Микола Феодосійович Король

Король Николай Федосеевич.  г. Сватово Народився Микола Феодосійович 7 травня 1940 року у с. Білашки Тальнівського р-ну Черкаської області в сім'ї колгоспників. Змалку привчився до нелегкої селянської праці. Після закінчення у 1956 році Мушурівської середньої школи трудову діяльність розпочав підземним слюсарем шахти Новодружівська Луганської області. У 1958-1964 роках навчався у Мелітопольському сільгоспінституті, по закінченню якого отримав диплом інженера.

З 1966 року трудова діяльність М.Ф. Короля була пов'язана з Новопсковщиною, де він працював завідуючим ремонтно-механічними майстернями та головним інженером райсільгосптехніки.

У 1978 році Микола Феодосійович почав працювати на Сватівщині, де очолив райсільгосптехніку. Період, коли М.Ф. Король обіймав посаду керівника Сватівської райсільгосптехніки був найбільш знаменним. Підприємство стало одним із кращих в області.

Та не лише виробничими справами займався Микола Феодосійович, він дуже багато зробив і для вирішення соціальних проблем. Саме завдяки його наполегливості був введений в дію 5-поверховий будинок №16 на кв. Луначарського. Немало зусиль він доклав і до того, щоб було завершено спорудження будинку №17.

Понад 300 робітників та інженерно-технічних працівників перебувало у підпорядкуванні М.Ф. Короля. Людина неспокійної вдачі, яка прагнула будь-яку справу довести до завершення, Микола Феодосійович користувався високим авторитетом і в районі, і за його межами. До нього приїздили за досвідом, вчилися працювати з високою ефективністю.

У 1994 році М.Ф. Король очолив колектив Сватівського водоканалу. І тут з його приходом відчутно зросли порядок і організованість, оновилася і зміцніла матеріально - технічна база підприємства.

У 1996-2002 роках Микола Феодосійович був директором міського підприємства житлово-комунального господарства. За час його роботи на цій посаді на підприємстві була створена матеріально-технічна база, підібраний надійний, працьовитий колектив. Власна ініціатива керівника, діловий підхід до справи, новаторські ідеї та пропозиції стали запорукою помітного поліпшення роботи підприємства. Микола Феодосійович Король був щирою, глибоко порядною, чуйною людиною, добрим сім'янином, уважним і люблячим батьком та дідусем.

По материалам Сватовского районного краеведческого музея
Яндекс.Метрика