Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПро оздоровлення дітей, справи аграріїв та ін.

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Голова РДА В. Мормуль ознайомив присутніх зі змінами у складі колегії. З різних прчин з неї виведено С. Родюшкіна, О. Чорнобривку, А. Шадлера, С. Юрченка. До складу колегії введено голову районної ветеранської організації Л. Ващенко. На колегії розглядалось 4 питання. У першому з них - "Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 року" — виступила перший заступник голови райдержадміністрації Л. Русанова. Відзначалось, що влітку поточного року в Сватівському районі працювало 37 закладів оздоровлення та відпочинку. Всього оздоровленням і відпочинком дітей було охоплено 2405 чол., що складає 105% від прогнозованих показників. На ці цілі було використано 1108610 грн., з них - 200 тис. грн. - кошти райбюджету, 57849 грн. - кошти обласного бюджету, 850761 грн. - залучені кошти.

Регулярно забезпечувався нагляд за безпекою життя дітей в оздоровчих таборах. Діти пільгових категорій відпочивали в УДЦ "Молода гвардія" (Одеса, 3 дитини), в МДЦ "Артек" (8 дітей).

З 1 по 21 червня при загальноосвітніх навчальних закладах працювало 35 пришкільних оздоровчих таборів, де відпочивало 963 учні.

100-відсотково оздоровленням були охоплені учні з числа дітей, які підлягають оздоровленню, в Стельмахівській, Ковалівській, Свистунівській школах, 70-90-відсотково - в Коломийчиській, Верхньодуванській школах. В усіх пришкільних таборах було організовано 2-разове харчування, вартість якого в середньому становила 13,06 грн. на дитину в день. Найкраще харчування було організовано в ЗОШ №1, №6, №2, Куземівській, Нижньодуванській, Петрівській ЗОШ. Найвагомішу спонсорську допомогу в організації харчування надали СФГ "Каштан", ФГ "Стельмахівське", ППАФ "Лан", ФГ "Розівське", ППА "Хортиця", ФГ "Соболя", СФГ "Сівачі", ФГ "Надія". Суттєву допомогу в забезпеченні продуктами харчування надали також батьки.

Під час перебування дітей в таборах вихователями організовувались екскурсії, конкурси, спортивні змагання, вікторини, діти доглядали за квітниками, навчально-дослідними ділянками.

В ЛОКУ ДОК "Южний" в цьому році оздоровилося 34 дитини. Була організована туристична подорож по Сіверському Дінцю для 38 учнів з гімназії та ЗОШ №2.

Заміський табір РКПЗОВ "Гончарівський" у цьому році працював у три зміни, під час яких було оздоровлено 375 дітей. При цьому 124 дитини пільгових категорій відпочили в таборі за бюджетні кошти на загальну суму 134700 грн.

Найбільшу кількість путівок на оздоровлення у таборі було придбано ТОВ "Сватівська олія" (8 шт.), центром поштового зв'язку №6 (8), ППА "Лан" (6), СФГ "Прогрес-10" (5), СФГ "Зоряне" (3). Також добре спрацювали профспілкові комітети: соцстраху (придбано 265 путівок), працівників АПК (60), працівників освіти (52), працівників держустанов (15), працівників охорони здоров'я (7).

Незадовільною слід вважати роботу щодо організації літнього оздоровлення дітей керівників таких колективів як ТОВ "Прометей", міжрайонних електричних мереж, міського ринку, "Сватовеблагоустрій", "Агродар", СФГП "Нібулон", а також депо, 7-ї дистанції колії.

З метою поширення кращого досвіду організації оздоровлення дітей було проведено огляд-конкурс пришкільних таборів, переможцями якого визнано ЗОШ №2, ЗОШ №8, ЗОШ №6, Мілуватську ЗОШ.

При молодіжному центрі "Слобожанська духовна криниця ім. М. Щепенка" для 21 дитини працював дворовий табір "Сонечко". П'ятий рік поспіль юні мешканці району відпочивали за кордоном. Завдяки Альфреду Леволю, керівнику проекту "Діти Чорнобиля", 6 дітей району провели літні канікули в Австрії, витрати склали 59400 грн.

Після виступу Л. Русанової великій групі педагогів було вручено почесні грамоти (повний список нагороджених буде надруковано).

У питанні "Про підсумки роботи агроформувань району за 10 місяців 2011 року" доповідав заступник голови РДА Г. Поляков (основні моменти виступу викладені у статті "Спасибі за працю, невтомні трударі Сватівщини!", що друкується в цьому номері "НС").

"Про стан погашення заборгованості по внесках до Пенсійного фонду" - у цьому питанні було заслухано заступника начальника районного відділення Пенсійного фонду М. Трофімову. Впродовж 9 місяців ц.р. до бюджету ПФ надійшло власних коштів 44264,8 тис. грн., що становить 94,6% до планового завдання. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 4 млн.198,4 тис. грн. В порівнянні з початком року збільшилась заборгованість по заробітній платі підприємств, організацій, агроформувань на 289 тис. грн.

Спостерігається зростання загальної заборгованості платників перед ПФ на 454,2 тис. грн. при цьому за рахунок приватних підприємців -на 395,8 тис. грн., райавтодору - 58,3 тис. грн., лісомисливського господарства та ін.

На виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться судових рішень на суму 439,2 тис. грн. та узгоджених вимог - 90,1 тис. грн., із них самостійно сплачено платниками 299,6 тис. грн., через органи ДВС -104,5 тис. грн.

Голова РДА В. Мормуль, котрий вів засідання колегії, голова райради Т. Бервено звертались до виступаючої з запитаннями. Зокрема, йшлося про зростання заборгованості серед приватних підприємців та шляхи відшкодування цієї заборгованості.

На засіданні колегії РДА заслуховувалось також питання про стан дотримання в колективах техніки безпеки (інформували начальник служби МНС І. Борзило, в.о. начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань С. Антюхін, начальник служби управління праці та соціального захисту населення О. Коваленко).

У виступі І. Борзила містилися конкретні дані щодо стану справ в агроформуваннях, у ряді яких виявлені істотні недоліки. Це стосується таких агроформувань як "Урожайне", "Злагода", "Барабашова" та ін. Всього за допущені порушення залучено до адміністративної відповідальності (у вигляді штрафів) 37 керівників. Виступ С. Антюхіна був невиразним і непереконливим. Не випадково голова РДА В. Мормуль доручив першому заступнику Л. Русановій розібратися зі станом справ у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування та зробити висновки.

У виступі О. Коваленко йшлося в основному про атестацію робочих місць працівників пільгових категорій. Це питання є дуже важливим, не випадково голова райкому профспілки працівників АПК В. Волков зазначив: лише в 12 агроформуваннях проведено атестацію, в інших цього не зроблено, а в результаті постраждають люди, бо не зможуть скористатися пільгами.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика