Сайт города
СВАТОВО




"Новини Сватівщини" в интернете



ПЕРЕМАГАЮТЬ ЮНІ КАРАТИСТИ!

Нещодавно у Рубіжному пройшов обласний турнір з карате-до версії JKS серед школярів. У цьому турнірі брали участь та стали чемпіонами і призерами змагань спортсмени-вихованці Сватівського міського клубу культури та дозвілля Максим Маринов, Антон Величко, Дмитро Мірошниченко, Єва Саяпіна, Дмитро Усік та Євген Коваль (школа-гімназія), Дмитро Цуркан та Василь Мірошниченко (ЗОШ №6), Костянтин Усік та Олександр Любченко (ЗОШ №2), Нікіта Глоба (ЗОШ №8) та Дмитро Лєвченко (ЗОШ №1).

У командному заліку з кумі-те серед команд Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Лисичанська команда Сватового вже вдруге посіла І місце; в командному заліку з ката серед вищезгаданих команд - ІІ місце.

Усі наші юні спортсмени-переможці були нагороджені дипломами та медалями Української Асоціації карате-до. Команду ж до змагань готував тренер з карате-до Олександр Батраков, без тренерських здібностей та старань якого не обійтися спортивній молоді нашого клубу.

Щиро дякуємо Юрію Маринову та Юрію Величко, котрі допомогли транспортом, відвізши дітей на змагання до Рубіжного та привізши до рідного міста їх вже переможцями. Від душі також дякують адміністрація клубу та тренер О. Батраков особисто батькам спортсменів за матеріальну підтримку.

Наталія КОСТЯНИК, директор Сватівського МККіД.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика