Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПЕРЕМОЖНИЙ ПОГЛЯД ЮНИХ СВАТІВЧАН-ХУДОЖНИКІВ НА ПОДАТКИ

Не один рік поспіль державною податковою службою проводиться Всеукраїнський художній конкурс "Податки очима дітей". Не став виключенням і 2011-й. Проходить конкурс у кілька етапів, перший з яких - районний. Вже традиційно участь в цьому конкурсі приймали і учні класу образотворчого мистецтва Сватівської районної школи мистецтв ім. В. Зінкевича. Податкова служба Сватівщини, підбивши підсумки, нагородила дипломами та цінними призами Валерію Неганову та Євгена Соколко (І місце), Анастасію Смірнову та Ганну Соколко (ІІ місце), а також Вікторію Огаркову (ІІІ місце).

Роботи переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу В. Неганової та Є. Соколка були відіслані для участі в обласному етапі. І там юні сватівчани отримали перемоги кожен у своїй віковій категорії: Валерія посіла ІІ місце серед старших учасників в номінації "Художній твір в декоративному жанрі" (за роботу "Розквітай, моя Україно!"), а Євген став другим у середній віковій категорії в номінації "Художній твір у жанрі живопису" (за роботу "Буде все у нас в порядку, якщо сплатять всі податки"). До речі, два попередні роки (2009-го та 2010-го) В. Неганова посідала в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей" перші місця. Цього року почесні призери Валерія та Євген у подарунок отримали по магнітолі з гарнітурою та розвиваючій грі, по блокноту з ручкою та коробці цукерок.

Податківці області також відзначили і працю викладачів, що є вірними наставниками для своїх учнів-переможців. Так, листами-подяками та солодкими подарунками було відзначено 4-х педагогів з Луганщини (при тому, що дітей переможців в обласному етапі конкурсу - 21 чоловік (!). Серед тих чотирьох вчителів-митців - Лідія Василівна Соколко, викладач образотворчого мистецтва Сватівської районної школи мистецтв, котра відома нашим землякам не лише як чудовий педагог-наставник для своїх учнів, а й як талановита майстриня художньої справи. А з таким викладачем, як Лідія Василівна, можна бути твердо впевненими, що ці перемоги сватівських юних художників - далеко не останні!

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика