Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернете«Зі святом нас, поштовики!»

В сучасному сьогоденні будь-які питання можна вирішити за допомогою комп'ютера, підключеного до Інтернету. Можна замовити найрізноманітніші товари, ліки, кореспонденцію і таке інше через всесвітню мережу… Але для того, аби все замовлене отримати, ми звертаємося по допомогу до поштовиків.

Сватівський районний центр поштового зв'язку №6 Луганської дирекції державного підприємства "Укрпошта" 16 років (з 1995-го) існує як окрема установа. Кожного дня його працівниками здійснюється величезний обсяг робіт, який суттєво збільшився внаслідок утворення центрів з колишніх вузлів зв'язку та об'єднання з Троїцьким районом. У Троїцьку функціонує Цех поштового зв'язку…
- Начальник Троїцького Цеху - Любов Миколаївна Ляшенко - дуже старанна та самовіддана людина, - говорить керівник Сватівського ЦПЗ №6 ЛД ДП "Укрпошта" Петро Юхимович Жовтоножко. - Жодних адмін- чи профресурсів, окрім листонош, у своєму розпорядженні Любов Миколаївна не має. Вона сама здійснює зв'язок з місцевими органами влади та сільськими радами, через неї ми вирішуємо ті питання, які перед нами ставить керівництво. Л.М. Ляшенко самостійно збирає інформацію з відділень зв'язку Троїцького району щодо необхідної кількості коштів для різноманітних виплат населенню. З Центру доставляються всі поштові відправлення, посилки та бандеролі, пенсії та соцвиплати, а Любов Миколаївна керує процесом їх подальшого відправлення за місцем призначення. Отож, хочу сказати, Л.М. Ляшенко - незамінний працівник на нашій поштовій ниві.
З об'єднанням з Троїцьким районом додалося поштових відділень (а значить і професійних задач, які поштовики завжди прагнуть виконувати тільки на найвищому рівні), самі приміщення яких вимагають більших витрат на утримання в належному стані… Дуже велика розгалудженість відділень пошти несе за собою окремі витрати (приміром, на бензин), адже поштовикам щодня доводиться долати 2000 км… Проте, незважаючи на всі негаразди, поштовики налаштовані тільки на плідну роботу. А вона (себто робота) нині направлена на механізацію доставочних послуг, яка полягає в створенні пересувних відділень зв'язку. Поки що (на експериментальних засадах) в Сватівському ЦПЗ працює одне таке відділення: автомобіль, облаштований всім необхідним (в тому числі і касовим апаратом) для надання якісних послуг з прийому комунальних платежів, грошових переказів і т.і. Пересувне відділення зв'язку зараз обслуговує мешканців сіл Ковалівка та Стельмахівка Сватівського району, буквально під кожним двором, де на поштовиків чекають.
Ще 11 населених пунктів, в яких немає жодних поштових відділень, обслуговують водій та листоноша поштової "Ниви". На цю саму "Ниву" селяни чекають з великим нетерпінням, адже вона забезпечує їх не лише пенсійними коштами, а й кореспонденцією, товарами повсякденного використання, ліками (бо в багатьох селах немає не лише ФАПів, а й елементарних аптечних пунктів).
- Поштовики працюють у дуже складних умовах, - говорить П.Ю. Жовтоножко. - Величезний процент з коштів, які ми самі ж і заробляємо завдяки широкому спектру послуг, що надаємо, йде на виплату зарплати (а її, чесно скажу, "великою" не назвеш). Взагалі доходи ледь-ледь покривають витрати. Але!.. У рейтингу серед сільських центрів поштового зв'язку області ми займаємо перше місце. І люди, що дуже важливо, працюють з бойовим настроєм, віддаючись роботі повністю. А це не може не приносити плідні результати. Особливо хочеться подякувати листоношам, праця яких є найсуворішою, бо вони щодня долають сотні і сотні кілометрів і в мороз, і в спеку, і в дощ та по грязюці, аби належно виконати свій професійний обов'язок. Як кажуть, погода змінюється, а робочі завдання потребують виконання. У нас в Центрі працює 258 працівників і кожен з них є неоціненним у своїй сфері роботи. Тому всіх хочеться привітати з професійним святом - Всесвітнім днем пошти, - кожному особисто хочеться подякувати за робочий ентузіазм та побажати успішного виконання трудових завдань, побажати щастя, простого та теплого, але такого необхідного, сімейного затишку та богатирського здоров'я. Не можу не подякувати ветеранам-поштовикам і не привітати їх зі святом поштовиків, адже їхня праця була і є для нас неоціненним скарбом досвіду та професійного вміння, який ми не лише зберігаємо, а й намагаємося примножувати. Особисто хочу привітати колишнього керівника поштовиків Миколу Дмитровича Риженкова, який не один рік пропрацював на підприємстві, забезпечивши гідну професійну базу для роботи своїх наступників і всього колективу в цілому.
ЗІ СВЯТОМ НАС, ПОШТОВИКИ!

Підготувала Оксана РАКІТІНА.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика