Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеОсвітяни відзначили професійне свято

На минулому тижні у приміщенні Народного Дому "Сватова-Лучка" відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти, на якому були присутніми представники педагогічних колективів усіх освітніх закладів Сватівщини. Веселими фотослайдами та гумористичними коментарями до них привітали вчителів ведучі свята.

По-доброму, щиро, з найтеплішими побажаннями звернулися до присутніх у залі голова райдержадміністрації В.В. Мормуль та голова районної ради Т.В. Бервено, керівник відділу освіти І.А. Мазурко та керівник відділу культури і туризму О.А. Деркач. Володимир Володимирович та Тетяна Василівна привітали освітянські колективи Сватівщини не лише з професійним святом, а і з І місцем, яке завоювали заклади освіти Сватівського району серед усіх інших районів Луганщини за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

За професійні здобутки та з нагоди свята багатьох вчителів було нагороджено почесними грамотами РДА, райради, відділів освіти та культури і туризму. Почесні грамоти від Міністерства освіти України отримали В.М. Коломієць, директор Нижньодуванської ЗОШ, І.О. Скиртач, вчитель біології ЗОШ №2, та В.М. Запара, директор ДНЗ "Веселка". Н.Д. Середу, колишнього директора Оборотнівської ЗОШ, яка не один рік пропрацювала в освіті, було відзначено почесним нагрудним знаком "Відмінник освіти". Районною владою грошовими преміями було відзначено усіх освітян району.

Після урочистостей та нагороджень відбувся святковий концерт. Півтори години "живим співом" радували присутніх у залі учасники народного ансамблю "Воронцова Русь", які прибули до нашого міста з Кам'янки, що у Воронезькій області Росії, спеціально для того, аби душевними піснями та щирими словами привітати освітян Сватівщини з їхнім професійним святом, чим викликали незліченну кількість приємних емоцій у кожного глядача.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика