Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеУ села є надія на краще

В День Державного Прапора України у районному центрі відбувся святковий захід. Проходив він на площі Радянській у присутності кількох сотень глядачів, серед яких були працівники установ, вчителі, учні.

Після вступних слів ведучих школярі урочим кроком піднесли до флагштоку Державний прапор, який підняли під звуки Державного Гімну голова районної ради Т. Бервено, перший заступник голови районної державної адміністрації Л. Русанова, міський голова Є. Рибалко та учениця 10-го класу загальноосвітньої школи №2 О. Реука. Вони ж з розташованої поруч сцени звернулись до земляків з привітальними словами.

Того ж дня свято відбулось у селі Первомайському. Тут було відкрито центр розвитку села, у якому розмістилися сільрада, сільський клуб, бібліотека та фельдшерсько-акушерський пункт. Для того, щоб у приміщенні всі перелічені заклади могли нормально функціонувати, районна рада рішенням сесії виділила для виконання ремонтно-підготовчих робіт 30 тисяч гривень. На ці кошти було газифіковано приміщення, "пробито" свердловину для забезпечення водою і т.і. Крім того місцева територіальна громада зуміла залучити до виконання робіт ще близько 20 тисяч гривень, в чому допомогу надали місцеві підприємці та фермери. І тут треба сказати, що Первомайська сільрада першою в районі пішла на підписання тристоронньої угоди — між райдержадміністрацією, сільрадою та фермерами (останні згідно угоди вносили по 25 грн. з гектара землі).

Виступаючі на святі — голова райради Т. Бервено, перший заступник голови РДА Л. Русанова, заступник голови райради В. Честних (він, до речі, є депутатом райради саме від Первомайської тергромади), заступник голови РДА Г. Поляков, в.о. головного лікаря ЦРЛ І. Плотніков, голова Первомайської тергромади М. Кушнарьов — відзначали важливість, актуальність і необхідність створення центру розвитку села. Його існування стане початком відродження населеного пункту, згуртування мешканців.

Первомайцям були вручені подарунки — музичний центр, телевізор, DVD, холодильник, цифровий фотоапарат, медичне устаткування.

Всім, хто допомагав благородній справі створення центру, були вручені почесні грамоти. Одночасно з урочистостями з нагоди відкриття центру проводився і День села. Були відзначені багатодітні сім'ї — Пурик, Давиденко, наймолодше подружжя - Куліченко, а також подружжя Богунових, котре святкує «срібне» весілля.

Відтепер первомайці мають добре облаштовані ФАП, бібліотеку з фондом 6,5 тисячі книг, клуб, де можна проводити різноманітні заходи у будь-яку пору року, організовувати роботу гуртків. А це значить, що село житиме і має перспективу розвитку...

А наступного дня у Сватовому відбувся святковий захід з нагоди Дня Незалежності.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика