Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті зі Стельмахівської тергромади

Приклад регіоналів
14 депутатів нараховується у Стельмахівській сільській раді. Хорошу активність в роботі виявляють, беруть участь у вирішенні проблемних питань Г.М. Радченко, Н.В. Мірошниченко, Н.І. Василенко. Всі вони є членами Партії регіонів.

Ремонтують міст
Всі, хто прямує до Стельмахівки, проїздять через місток. З часом цей місток прийшов у непридатність і потребував невідкладного ремонту. Влада пішла назустріч, з бюджету були виділені кошти для ремонту, який зараз проводиться.
На період ремонтних робіт облаштували об'їзну дорогу - там, де колись розташовувались літні бази для худоби, позривали асфальт і позасипали вибоїни на вулиці Степовій. Ці роботи виконали трудівники райавтодору, а пальне для них у кількості 1,5 тонни надали місцеві фермери та одноосібники.

Готуються до Дня Незалежності
У Стельмахівській школі зроблено ремонт, замінено підлогу, облаштовано туалет. Закуплено також меблі для "п'ятирічок". Потребує ремонту і місцевий Будинок культури, та коштів для цього поки що немає. І все ж БК працює. Зараз там ведеться підготовка до свята на честь Дня Незалежності.

Найстарша жителька
Найстаршою жителькою Стельмахівки є Варвара Антонівна Оленченко. Народилася вона після революції - у 1918 році. Пережила періоди колективізації, Великої Вітчизняної війни, відбудови народного господарства. Працювала у рідному селі у колгоспі ім. Ілліча. Нині проживає разом з дочкою.

Кор. Н.С.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика