Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеЗаклади культури ведуть підготовку

Приведено у відповідність
Заклади культури активно готуються до осінньо-зимового сезону. Так, у народному домі "Сватова Лучка" приведено у відповідність до нормативних документів вузол обліку газу, здійснено підготовку до фарбування центрального фасаду приміщення та вибіркове облицювання зовнішніх стін, частковий ремонт даху.

Здійснено монтаж електромереж
У районному народному краєзнавчому музеї здійснено монтаж електричних мереж і обладнань, в топочній замінено терморегулятор газового котла, здійснено ремонт цоколя приміщення.

Підлога оновиться
В районній школі мистецтв виконано ремонт електродвигунів циркуляційних насосів, технічне обслуговування топочної, ремонтні роботи всередині приміщення, на першому поверсі здійснюється ремонт підлоги.

В селах теж ремонтують
Ведуться ремонтні роботи і в сільських закладах культури. Так, у Нижньодуванському МБК виконано ремонт стелі на суму понад 70 тисяч грн. В Первомайському сільському клубі здійснено поточний ремонт. Тут також вирішено питання про розміщення в адміністративному приміщенні Первомайської філії ЦБС.
В Петрівському СБК пофарбовано фасад, проведено частковий ремонт даху, в Новоселівському СБК - часткове перекриття даху приміщення та поточний ремонт.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика