Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Нижньодуванської тергромади

Голова РДА дав поштовх ремонтам
Не так давно голова РДА В. Мормуль зустрічався з підприємцями Нижньої Дуванки (про це писалося в "НС"). Мова йшла про ремонт школи, Будинку культури, дитсадка, лікарні. Під час конструктивної бесіди було вирішено, що керівники фермерських господарств нададуть для виконання робіт 68 тис. грн., підприємці - 32 тис. грн. Тобто загальна сума спонсорських коштів має дорівнювати 100 тис. грн. Всього спонсорами мали виступити 22 чоловіка.
Слова у нижньодуванців не розходяться з ділами. Ремонтні роботи за рахунок спонсорських внесків дійсно ведуться. На це витрачено вже близько 40 тис. грн.

Мешканці сподіваються на допомогу
Несподіване лихо, що звалилось на нижньодуванців у вигляді буревію, принесло великі матеріальні збитки. Оперативно вжиті районною та місцевою владою заходи, активна робота колективів "Міжрайгазу", відділення МНС, МЕСу допомогли вирішити першочергові проблеми. Мешканці при допомозі тергромади підготували документи, потрібні для того, щоб їм була надана матеріальна допомога. Ці документи відправлено до Києва, і нижньодуванці сподіваються на позитивне вирішення питання.

Відремонтовано глядацьку залу
Нижньодуванський міський будинок культури є культурологічним центром селища. Розуміючи важливість його роботи, місцева рада виділила кошти у сумі 60 тисяч грн., за які було виконано ремонт глядацької зали, що дає тепер змогу проводити в МБК різноманітні заходи. Так, у відремонтованому залі було проведено випускний вечір старшокласників місцевої школи.

Облаштовано дві дороги
З Алчевська до Нижньої Дуванки було завезено 400 тонн відвального шлаку. Його використано для прокладання доріг до центрального кладовища та по вулиці Суворова.
Треба відзначити у цій справі мешканця селища А.І. Волкова, який власним бульдозером розрівнював шлак. Дві дороги обійшлися селищній раді в 70 тис. грн.

Щоб більше було порядку
Селищною радою нещодавно придбано дві бензокосарки, що значною мірою допомагає підтримувати порядок на центральних вулицях, а також скошувати траву біля помешкань стареньких громадян.
Тергромадою було укладено угоду з центром зайнятості і сватівчани, котрі перебувають там на обліку, приїздили до Нижньої Дуванки, де з допомогою бензокосарок наводили порядок на території.

Виступають добре
Вперше за декілька останніх років нижньодуванська футбольна команда бере участь у першості району. Гравці показують досить хорошу гру, після першого кола змагань команда займала друге місце.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика