Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеБур'янів багато, покараних — мало

Два питання розглядалось на апаратній нараді і першим з них було "Про надходження податків і зборів усіх видів на території Сватівського району", у якому інформував в.о. начальника МДПІ С. Корощенко.

Як вказувалось, до зведеного бюджету по району за перше півріччя надійшло 18 млн. 847,7 тис. грн., що становить 114,8% до запланованого або на 2 млн. 373,6 тис. грн. більше проти аналогічного періоду минулого року. До державного бюджету перераховано 2 млн. 602,2 тис. грн., - 105,7% до запланованого та на 461,3 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. До місцевого бюджету надходження склали 16 млн. 153,6 тис. грн. (більше на 1 млн. 832,8 тис. грн., або на 12,8%). Слід відзначити виконання таких надходжень як податок на доходи з фізичних осіб, плата за землю.

Виконання показників загального фонду місцевого бюджету з початку 2011 року, затверджених фінансовим управлінням, складає 141,4%. За січень-червень виконано завдання за всіма видами податків і зборів.

За півроку відділом податкового контролю юридичних осіб проведено 17 перевірок суб'єктів господарювання. До зведеного бюджету за рахунок контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб донараховано 266 тис. грн., стягнуто 261,8 тис. грн.

Згідно плану перевірок Сватівської МДПІ щодо дотримання суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари і послуги протягом січня-червня проведено 25 перевірок, порушення встановлено у 25 суб'єктів господарської діяльності. Застосовано штрафних санкцій на суму 222 тис. грн.

Підрозділом оподаткування фізичних осіб за той же період проведено 15 перевірок, донараховано до бюджету податку на доходи фізичних осіб у сумі 60,6 тис. грн. Було легалізовано 10 найманих працівників, з якими офіційно не були укладені трудові угоди. В ході проведення роз'яснювальної роботи з керівниками було легалізовано 91 працівника На сьогодні заборгованість із заробітної плати складає 98,3 тис. грн., з них ДП "Сватівське лісництво" заборгувало 29,4 тис. грн., ППАФ "Надія" - 68,9 тис. грн. (останнє є банкрутом).

В ході обговорення питання голова РДА В. Мормуль наголошував: треба зосередитись на таких суттєвих проблемах як незаконна виплата зарплати в конвертах (а для цього залучати податкову міліцію), вести роз'яснювальну роботу (люди повинні знати, що не отримуватимуть гідної пенсії, коли їх реальна заробітна плата не фіксується). Чимало проблем і у такому питанні як оподаткування, пов'язане з орендою землі.

Голова райради Т. Бервено звернула увагу на невикористання такого суттєвого важеля впливу для наведення порядку як отримання екологічного податку.

Про роботу по ліквідації карантинного бур'яну на території району говорив державний інспектор з карантину рослин А. Гайдук. Щодо його виступу були висловлені слушні зауваження, адже за словами не було помітно дієвої роботи. Незважаючи на помітні проблеми з розповсюдженням бур'яну, інспекцією було впродовж останніх місяців притягнуто до відповідальності лише 5 осіб (загальна сума штрафу 425 грн.). Статистики виступаючий навів немало, а ось що конкретно робилось, було не зовсім зрозуміло.

На нараді відбулось обговорення ряду інших питань. Зокрема, голова РГА В. Мормуль дав доручення начальнику відділу будівництва В. Усову поміркувати над проектом пам'ятного знаку на честь 350-річчя м. Сватове.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика