Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеУмови районного огляду-конкурсу на кращу організацію проведення збирання урожаю ранніх зернових культур у 2011 році

Для створення зацікавленості сільськогосподарських формувань, мобілізації трудових колективів, а також окремих працівників, зайнятих на збиранні ранніх зернових культур, в проведенні жнив 2011 року в максимально короткі терміни і ефективному використанні збиральної техніки, отриманні високих показників виробництва зерна, що дозволить забезпечити виконання регіональної програми "Зерно Луганщини-2011", передбачити стимулювання передовиків збирання врожаю 2011 року.
Конкурс-огляд проводиться за двома групами господарств: великі (які в обробітку мають більше 500 гектарів ріллі) та дрібні (до 500 гектарів ріллі) незалежно від форми власності та організаційно-правової форми (господарські товариства, фермерські господарства, кооперативи, філії, тощо).

1. Серед великих сільськогосподарських підприємств
Сільськогосподарські підприємства, які обмолотять ранні зернові культури в короткі терміни і досягнуть найвищих показників врожайності ранніх зернових та зернобобових культур - їм присуджуються три призові місця, вони нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

2. Серед дрібних сільськогосподарських формувань
Фермерські та інші господарства, які обмолотять ранні зернові культури якісно та в короткі терміни і отримають найвищу врожайність ранніх зернових та зернобобових культур - їм присуджуються три призові місця, вони нагороджуються почесними грамотами і цінними подарунками.

3. Серед колективів комбайнових екіпажів у складі комбайнера, помічника комбайнера, які отримають найвищий намолот зерна за період збирання врожаю по марках комбайнів:
СК-5 "Нива", "Нива-Ефект"; Дон - 1500, "Славутич", "Лан", "Єнісей"; "Джон-Дір", "Кейс", "Клаас" та інші. Їм присуджуються по кожній групі марок комбайнів три призові місця, вони нагороджуються почесними грамотами і цінними подарунками.

4. Серед водіїв на транспортуванні зерна
Водіям, які перевезуть найбільшу кількість зерна на відповідних марках машин у трьохтонному еталонному вимірі, присуджуються відповідно шість призових місць з врученням почесних грамот і цінних подарунків.

5. Щоденне підбиття підсумків збирання врожаю
В ході проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур щоденно підводяться підсумки і визначаються кращі учасники жнив. Результати підведення підсумків публікуються в засобах масової інформації.
При підбитті підсумків збирання зернових, окрім вище приведених показників, враховується якість робіт, що проводяться, дотримання умов охорони праці, техніка безпеки і недопущення виробничого травматизму.

6. Підбиття підсумків районного огляду-конкурсу
Підсумки збирання серед сільськогосподарських формувань всіх рівнів, колективів комбайнових екіпажів, водіїв підводяться в районі до 20 серпня 2011 року. Матеріали представляються в управління агропромислового розвитку райдержадміністрації і райком профспілки працівників агропромислового комплексу.
Вручення дипломів, почесних грамот і цінних подарунків переможцям огляду-конкурсу на кращу організацію проведення збирання врожаю ранніх зернових культур в 2011 році проводиться на урочистих районних зборах, присвячених професійному святу - Дню працівників сільського господарства.

В.П. Супрун, начальник управління агропромислового розвитку РДА.

В.В. Волков, голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика