Сайт города
СВАТОВО




"Новини Сватівщини" в интернете



РІШЕННЯ учасників розширеного засідання районної координаційної ради з питань профілактики наркоманії, токсикоманії, алкоголізму та тютюнопаління серед дітей та молоді

1. Покращити взаємодію між службами, установами та організаціями, які працюють з дітьми та молоддю щодо попередження негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі. Налагодити взаємоінформування між службами у випадку виявлення випадків вживання дітьми та неповнолітніми алкогольних, тютюнових виробів, з метою вчасного реагування та вжиття невідкладних заходів.
Термін: постійно.
Відповідальні: відділ освіти, відділ культури та туризму, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КМСД Сватівського РВ УМВС, директори навчальних закладів району.

2. Посилити профілактичну роботу в навчальних закладах району щодо пропаганди здорового способу життя, попередження поширення наркоманії, токсикоманії, алкоголізму та тютюнопаління серед дітей і молоді шляхом проведення відеолекторіїв та бесід із залученими спеціалістами.
Термін: постійно.
Відповідальні: відділ освіти, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, РТМО, КМСД Сватівського РВ УМВС, директори навчальних закладів району.

3. Активізувати залучення учнів та молоді до роботи позашкільних закладів, гуртків за інтересами, спортивних заходів.
Термін: постійно.
Відповідальні: відділ освіти, відділ культури та туризму, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директори навчальних закладів району.

4. Рекомендувати головам тергромад створити при виконкомах комісії щодо перевірки дотримання основних положень Закону України № 1824 від 21.01.2010 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв".
Залучити представників органів місцевого самоврядування району до участі у профілактичних рейдах по місцях відпочинку молоді на території своєї громади.
Термін: постійно.
Відповідальні: голови тергромад району, відділ освіти, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КМСД Сватівського РВ УМВС, директори навчальних закладів району.

5. Провести перевірку додержання суб’єктами підприємницької діяльності норм діючого законодавства щодо розміщення торговельних точок, які здійснюють продаж алкогольних та тютюнових виробів в 300 метровій зоні навчальних закладів міста і району.
Термін: червень-серпень.
Відповідальні: голови тергромад району, відділ освіти, управління економіки, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КМСД Сватівського РВ УМВС.

6. Розглянути можливість організації екскурсій до музеїв та по визначних місцях Луганщини з метою духовного збагачення дітей та молоді, ознайомлення з історією рідного краю, збільшення кількості спортивних майданчиків та їх обладнання.
Термін: постійно.
Відповідальні: відділ освіти, відділ культури та туризму, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, директори загальноосвітніх закладів району.

7. Запропонувати Спілці підприємців Сватівського району розглянути питання створення та функціонування на території міста дитячого кафе, місця для відпочинку родин з дітьми.
Термін: 2011 рік.
Відповідальні: відділ освіти, сектор у справах сімЇї, молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сімЇї, дітей та молоді, директори загальноосвітніх закладів району.

8. Рекомендувати місцевим ЗМІ:
1. Висвітлювати в своїх виданнях результати проведення рейдів та профілактичної роботи щодо боротьби з наркоманією, токсикоманією, алкоголізмом та тютюнопалінням серед дітей та молоді.
2. Розміщувати на шпальтах періодичних видань району соціальну рекламу щодо профілактики негативних явищ та пропаганди здорового способу життя.
Термін: постійно.

H.C.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика