Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Рудівської тергромади

Засудили дії націоналістів
На останній сесії Рудівської сільської ради депутати (а серед них 9 чоловік представляють Партію регіонів, 1 - КПУ і 2 - безпартійні) розглянули ряд важливих питань. Першим з них було "Про ставлення депутатів Рудівської сільської ради до подій, що відбулися 9 травня 2011 року у м. Львів під час святкування Дня Перемоги". Народні обранці рішуче засудили дії націоналістів, котрі вели себе нахабно, влаштували побоїще, спаплюжили святу пам'ять про героїв-визволителів, нападали на ветеранів. Такі ганебні дії обурили громадян, котрі справедливо вимагають заборони об'єднання "Свобода". Такої ж думки дотримуються і рудівські депутати, що знайшло відображення у прийнятому рішенні.
Далі мова на сесії йшла про підготовку об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Аби такі об'єкти були готові до зими, потрібні, звичайно, кошти. У сільраді їх не вистачає. Отож було розподілено обов'язки по наданню матеріальної допомоги школі, медпункту між фермерськими господарствами "Пролісок", "Злагода" та "Гиргис".
На сесії йшлося також про реформування Рудівської ЗОШ в дошкільно-шкільний заклад. У цьому закладі незабаром знаходитимуться і школа, і дитсадок. Питання було обговорено, але ще не всі крапки над "і" у ньому розставлені, депутати ще повернуться до його розгляду.

Посвітлішало і в парку, і на вулицях
В ході місячника по благоустрою на території громади було облаштовано сільський парк, де прибрали сміття, побілили всі дерева, виконали косметичний ремонт двох пам'ятників та стели. Також було приведено в порядок 4 кладовища, почищено обочини дороги (біля 2 кілометрів). Трудові колективи навели порядок на своїх територіях, громадяни - на подвір'ях власних будинків та коло них.
Треба зазначити, що вся територія була закріплена за окремими депутатами і вони контролювали хід виконання робіт по благоустрою.

Відзначили, як належить
Всенародне свято 9 Травня було відзначено на території громади, як належить. На мітинг, що проходив біля школи, зібралось понад 100 мешканців. На мітингу лунали слова вдячності радянським воїнам, що врятували країну і Європу від поневолення. Після цього відбувся святковий концерт, який підготували учні школи під керівництвом вчителів та самодіяльний аматор В. Шулик.
Потім відбулись спортивні змагання молоді. А далі на жителів чекала запашна каша.
Свято було проведено як в Рудівці, так і в сусідній Андріївці.

Вагомий внесок регіонала
Серед депутатів сільради - О.Г. Руденко, котрий є членом Партії регіонів. В дні проведення місячника по благоустрою він активно допомагав односельцям технікою, щоб покосити траву, повивозити сміття.

Працює надійно
Надійно працює у Рудівці фельдшерський пункт, керує яким Т.Б. Надоля. Вона своєчасно надає необхідну допомогу селянам. Трапляються випадки, коли фельдшера треба швидко доставити до віддалених місць тергромади. Тоді на допомогу приходить сільрада, яка надає Тетяні Борисівні транспорт.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика