Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеОбласть відзначила нас як найкращих

Згідно навчального плану Національної академії підвищення кваліфікації керівних кадрів культури на базі Регіонального тренінгового центру Луганської ОУНБ ім. Горького відбулося навчання начальників відділів культури районних адміністрацій та міськвиконкомів за темою: "Бібліотека як центр доступу громадян до офіційної інформації органів державної та місцевої влади", безпосередню участь в якому взяла начальник відділу культури і туризму Сватівської РДА Олена Анатоліївна Деркач.

Серед колег області вона вдало презентувала свою роботу за темою "Роль відділу культури Сватівської РДА в створенні центрів доступу громадян до Інтернет-ресурсів публічних бібліотек".

В нашому районі активно ведеться робота в цьому напрямку. З 2009 року діє масштабний проект "Нова модель публічної бібліотеки на селі". Згідно проекту бібліотеки комунального закладу "Сватівська районна централізована бібліотечна система" стрімко розвиваються і оновлюються, адже позитивно впливає на їх розвиток поява нових мультимедійних засобів: комп'ютерів, телевізорів, DVD-плейєрів.

Приємно відзначити, що однією з перших бібліотек області на селі, яку було оснащено комп'ютером, стала Хомівська бібліотека-філія. Тому, не випадково, Деркач Олені Анатоліївні, єдиній із присутніх начальників районних відділів культури області, було вручено 3G USB модем для підключення до мережі Інтернет саме Хомівської бібліотеки - з метою максимально повного задоволення інформаційних запитів мешканців села.

Тож і надалі сподіваємося на тісну співпрацю з органами місцевої влади щодо реалізації районного проекту по створенню нової моделі публічної бібліотеки на селі та інформаційного комфорту.

Лариса БУТ, директор комунального закладу «СРЦБС»

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика