Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Круглівської тергромади

Місячник пройшов організовано
Досить організовано пройшов на території громади місячник благоустрою. Було наведено порядок на всіх чотирьох кладовищах, упорядковано узбіччя доріг. У виконанні робіт взяли участь як жителі села, так і учні школи, яких нараховується 26 чоловік.
Працівники клубу та сільської ради поштукатурили та пофарбували стелу, зведену на честь односельчан - захисників Вітчизни. Також посаджено квіти коло пам'ятника Куйбишеву, ім'я якого носив у минулому місцевий колгосп.

Провели три суботника
Асфальтована дорога, що пролягає від Круглого до Рудівки, на жаль, прийшла у непридатність - вкрилась ямами та вибоїнами. Та сільська рада знайшла вихід - було організовано суботники по упорядкування дороги. Одноосібники надали трактори з лафетами, на яких підвозились щебінь та бита цегла, а групи мешканців (по 15-20 чоловік) закидали ями. Всього було проведено три суботника, під час яких привели в більш-менш пристойний стан 2,3 кілометра дороги. Ще залишилось впорядкувати приблизно півтора кілометра дороги, та кругляни збираються довести справу до завершення.

Депутат-регіонал турбується про земляків
Серед депутатів сільської ради — О.М. Безгубенко, член Партії регіонів, який турботливо ставиться до вирішення проблем земляків. Так, впродовж всієї зими він розчищав сніг на дорогах, за що йому дуже вдячні громадяни.

Світла побільшає
В селі проведено збори, на яких розглядали питання освітлення території. Було прийнято рішення, що підприємці та одноосібники біля власних подвір'їв за власні кошти зроблять освітлення. Це, звичайно, створить певні зручності для всіх мешканців.
Треба сказати, даного слова підприємці та одноосібники дотримують і вже втілюють намічене в життя.

Було весело
Незважаючи на економічні складнощі, котрі особливо виявлять себе у соціальній сфері, у Круглому добре працює сільський клуб. Не так давно у ньому було проведено День сміху. Зібралось багато глядачів, які з інтересом подивились розважальну програму, підготовлену учасниками художньої самодіяльності та учнями школи.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика