Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеУ формі бесіди

Чергове засідання громадської ради проходило у формі бесіди за "круглим столом" і мало назву "Успішні практики співпраці громадськості та влади на місцевому рівні: можливості для Сватівського району".

Вів засідання голова ради І. Плотніков. У ньому, крім членів ради та запрошених гостей, взяли участь голова райдержадміністрації В. Мормуль та заступник голови районної ради В. Честних.

На початку заходу В. Мормуль, зокрема, зазначив, що до складу громадської ради Сватівського району входить 20 представників інститутів громадянського суспільства. На засіданнях розглядаються нагальні питання, що хвилюють мешканців району. На сьогодні 5 територіальних громад Сватівщини реалізували 5 мікропроектів згідно Програми ПРООН, в результаті яких були реконструйовані шкільні, дошкільні, культурологічні заклади в селах Містки, Мілуватка, Райгородка, Куземівка, а також було реконструйовано мережу водопостачання в Коломийчисі. В ході роботи освоєно близько 1,2 млн. грн. Участь у проекті "Кожна краплина має значення" дала можливість облаштувати водне джерело у селі Райгородка.

Голова РДА подякував членам ради за участь у її роботі та висловив впевненість, що співпраця буде продуктивною та корисною для сватівчан.

В ході засідання виступили керівник ГО "Наш дім - Сватівщина" Н. Кузовеніна, представник творчого центру ТЦК Р. Шутов (розповів про роботу центру), член громадської ради при обласній держадміністрації С. Морозов ("Досвід діяльності громадських рад в Луганській області: 2005-2011 роки"), представник Східноукраїнського центру громадських ініціатив В. Лермонтов ("Проект "Твій місцевий депутат: Луганська область" - інструмент для покращення взаємодії органів місцевого самоврядування та громадян"), представник бізнес-клубу "Європейський вибір" Г. Трякіна ("Форум громадських організацій м. Сєвєродонецьк як інструмент участі громадськості у виробленні політики").

Своїми думками щодо піднятих питань поділився і заступник голови райради В. Честних.

Відбулось обговорення проблематики засідання.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика