Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВетерани звернулись, фракція Партії регіонів відразу зреагувала

На 5-й сесії 6-го скликання, котру вела голова районної ради Т. Бервено, крім 34 депутатів були присутніми голови територіальних громад, керівники силових структур, керівники відділів РДА. Сесія розпочалась з приємного моменту - за значний внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, багаторічну плідну працю Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради був нагороджений керівник агрофірми "Гончарівська" О. Борзило.

У питанні "Про здійснення Сватівською районною держадміністрацією делегованих районною радою повноважень за 2010 рік" інформував голова райдержадміністрації В. Мормуль. Виступаючим було детально проаналізовано виконання всіх 12 делегованих райдержадміністрації повноважень - сприяння інвестиційній діяльності на території району, об'єднання на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території, і населення, а також бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури, шляхів місцевого значення та на заходи щодо охорони навколишнього середовища і т.д. (матеріали звіту друкуватимуться у районній газеті).

Депутати прийняли звіт до відома. У прийнятому рішенні йдеться про потребу подальшої активізації роботи по залученню інвестицій на територію району, про організацію роботи щодо укладання щорічних багатосторонніх угод про соціально-економічне співробітництво між райдержадміністрацією, районною радою, місцевими радами та суб'єктами господарської діяльності всіх форм власності, які працюють на територіях відповідних територіальних громад, про вжиття заходів стосовно розробки нового генерального плану м. Сватове та проектів планування і забудови сіл і селища району тощо.

В. Мормуль також звернувся до голів тергромад з питання всебічної підготовки до свята Великої Перемоги, закликавши виявити якнайбільшу увагу до ветеранів. Належить відвідати кожного з них, надати всіляку допомогу у вирішенні повсякденних проблем, привести в порядок братські могили воїнів і т.д.

Голова РДА також сказав: від ветеранської організації району надійшло звернення щодо ремонту меморіалу Слави, Пам'яті і Скорботи. Фракція Партії регіонів обговорила це звернення на своєму засіданні і однозначно його підтримала. Зробити капітальний ремонт меморіалу дійсно потрібно. Для початку належить підготувати проект, щоб роботи виконувались не на рік чи два, а надовго. Все повинно бути враховано і пораховано, участь у цьому мають взяти і районна рада, і міська, і всі зацікавлені колективи та громадяни.

На сесії було заслухано інформацію заступника начальника-начальника бюджетного відділу фінансового управління Т. Липчанської "Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік" та "Про звіт щодо виконання районного бюджету за 1 квартал 2011 року" (матеріали друкуються), після чого начальник відділу освіти І. Мазурко, начальник відділу культури і туризму О. Деркач і генеральний директор РТМО Д. Вінтоняк розповіли про підготовку закладів освіти, культури та охорони здоров'я до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

При цьому відзначалось: з метою якісної підготовки комунальних дошкільних навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період та нового навчального року належить здійснити поточні ремонти, зміцнити матеріально-методичну базу, провести заходи щодо охорони праці. Але в місцевих бюджетах не вистачає коштів на ремонт фасадів будівель КДНЗ "Ромашка" та "Фіалка" Гончарівської сільради, на ремонт другої половини приміщень КДНЗ "Дзвіночок" Нижньодуванської селищної ради, КДНЗ "Оленка" Містківської сільради, заміну огорожі в КДНЗ "Фіалка" Гончарівської сільради.

До нового навчального року буде виконано поточний ремонт в школах, ремонт даху ЗОШ №8, частково замінено труби системи опалення в ЗОШ №6, Райгородській ЗОШ.

В закладах культури здійснюватимуться ремонти електродвигунів, ремонтні роботи в гімназії, музеї, ремонт стелі в Нижньодуванському БК (вже проводиться).

В закладах охорони здоров'я намічається зробити ремонти та заміну покрівлі і віконних блоків ЦРЛ і стоматполіклініки, ремонт опалювальної системи терапевтичного відділення, поточний ремонт сільських лікарняних амбулаторій, ФАПів та фельдшерських пунктів, вирішити питання про переведення фельдшерських пунктів с. Первомайськ та с. Жовтневе в інші приміщення.

Д. Вінтоняк інформував також про хід виконання районної Програми протидії захворюваності на туберкульоз та про стан надання онкологічної допомоги населенню. Ситуація у цих питаннях є досить складною, і цьому сприяє недостатня робота голів тергромад по організації профілактичних оглядів населення. Виїзди, котрі здійснюють медики з метою проведення профоглядів, ведуть до грошових витрат, а віддача при цьому нерідко буває мінімальною. Не випадково рішенням сесії рекомендовано головам територіальних громад О. Мартовицьому, О. Лебединець, С. Медвідьову, С. Красовському, В. Волкову, М. Кушнарьову, В. Артемчук, Т. Малець, О. Кривошлик, Н. Чунихіній спільно з РТМО активізувати організаційно-роз'яснювальну роботу з метою максимального залучення мешканців сільських населених пунктів до проходження профілактичних медичних оглядів.

На сесії було затверджено районну Програму "Оздоровлення та відпочинок дітей Сватівського району у 2011 році" (інформувала перший заступник голови райдержадміністрації Л. Русанова), заслухано інформацію про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту (виконуючий обов'язки начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ю. Кривунченко).

Сесія прийняла рішення про призначення Л. Королька на посаду директора комунального закладу "Сватівський районний народний краєзнавчий музей".

У зв'язку з обмеженням фінансування відділу культури, що унеможливлює проведення широкомасштабного заходу на території району, районна рада вирішила відмінити проведення фестивалю-конкурсу "Слобожанський Спас" у 2011 році і запровадити його проведення раз у два роки, починаючи з 2012 року.

На сесії було розглянуто і ряд інших питань.

Н.С.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика