Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Маньківської тергромади

На порядок денний — актуальні питання
Дванадцять депутатів, обраних виборцями Маньківської територіальної громади, прагнуть конкретними справами виправдати виявлену їм довіру. На сесіях, засіданнях виконкомів розглядаються питання, які є актуальними для мешканців. Так, на останньому з засідань виконкому йшла мова про проведення місячника з благоустрою території. Було чітко розподілено завдання, за кожним трудовим колективом, за установами були закріплені ділянки роботи.

Як проходить місячник
Мешканці села включились у проведення місячника по впорядкуванню відразу після його оголошення - навели порядок коло подвір'їв, біля узбіч доріг. За приміщенням клубу працівники цієї установи та громадяни, залучені до виконання громадських робіт, вирубали паростки дерев. На три кладовища, які нараховуються на території громади, завезено пісок, у чому допоміг керівник фермерського господарства "Злагода" В. Коник.
Працівники сільради, пошти, фельдшерського пункту наводили порядок у центрі Маньківки, вчителі та учні - біля школи, а також біля пам'ятника льотчику часів Великої Вітчизняної війни Литовченку. Є у Маньківці також стела на честь односельчан, що віддали життя в боях за свободу і незалежність Вітчизни. Біля неї теж, звичайно, все приведено у належний порядок.

Вшанували творчі сім'ї
В Маньківському клубі пройшов цікавий захід за участю сімей (або родин), котрі займаються вишиванням. Вони продемонстрували вишиті рушники, сорочки, ікони (причому ікони були вишиті не лише нитками, а й бісером). Присутні на заході жителі села та учні школи звертались до учасників з різноманітними запитаннями ("Коли почали займатись вишиванням?", "Хто навчав цій справі?" і т.д.)
А порадували односельчан своїми творами родина Проскуріних - Катерина Григорівна, Людмила Михайлівна та Тетяна Стефанівна, їх родичка - Валентина Василівна Петренко, Оксана Валеріївна Коник, учень восьмого класу Ярослав Петренко.

Залишився один учасник війни
В Маньківці залишився лише один учасник Великої Вітчизняної війни - Василь Філімонович Фесенко. Звичайно, земляки шанобливо ставляться до ветерана, цінують його життєвий подвиг, як і подвиг інших односельчан, котрі боронили землю від німецько-фашистських загарбників. Скоро - День Перемоги. В цей день працівники сільради обов'язково завітають до ветерана, привітають його належним чином.

Ніхто не відмовив у добрій справі
З початку навчального року виникло питання підвозу на навчання двох дітей з Новопреображенного - Ярослава та Аліни Петрашко. І ніхто, до кого б не доводилось звертатись з цього приводу (фермери, одноосібники), не відмовлявся від потрібної справи. Або підвозили дітей своїм транспортом, або давали кошти на бензин.

Допомагає стареньким
Старанно виконує свої трудові обов'язки соціальний працівник Наталя Володимирівна Подковиркіна. Вона регулярно надає допомогу стареньким людям - купує для них хліб, печиво, інші продукти, кому треба заносить воду у будинок. Не було випадку, щоб хтось на неї поскаржився, а добрі слова говорились неодноразово.

Н.С.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика