Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Містківської тергромади

Розглядаються важливі питання
До складу Містківської сільської ради входить 16 депутатів. З початку нової каденції радою проведено три сесії та два засідання виконкому, на яких розглядались найбільш актуальні питання життя громади. Йшлося про затвердження бюджету, про звернення громадян, затверджувалась технічна документація і т.д.

Славнозвісне місце відпочинку
Містки відоме не лише мешканцям нашого району, а й багатьом громадянам інших територій, адже багато кому доводилось зупинятися у цьому селі біля життєдайного джерела, скуштовувати смачної водички, відводити, як мовиться, душу. Та щоб джерело мало приваблюючий вигляд, щоб люди добрим словом згадували господарів, треба місце традиційних зупинок та відпочинку час від часу облаштовувати. Саме цьому слугувала недавня зустріч керівника районного відділення фонду "Благовіст" В. Волкова, керівника КП "Сватоветепло" В. Данильченка та голови Містківської тергромади С. Красовського, підсумком якої стало укладання тристоронньої угоди про реконструкцію містківського джерела.
Біля нього буде замінено тумбу, зроблено новий майданчик, виконано інші упорядкувальні роботи. До речі, фондом "Благовіст" вже перераховано для корисної справи 20 тисяч гривень. Свою грошову частку внесе і сільська рада. А "Сватоветепло" виступить як виконавець робіт.

Купіль біля джерела
Біля цього ж джерела споруджується дерев'яна купіль. Цією справою займаються священики. З приводу будівництва також відбулась зустріч, у якій взяли участь голова тергромади та отець Варсануфій. Під час зустрічі були погоджені все необхідні питання..

Весна нагадує: скрізь має бути порядок
З настанням квітневих днів почались роботи по наведенню порядку на територіях трудових колективів, власних садиб та помешкань жителів, на кладовищах, яких нараховується п'ять. Є на території громади також обеліск Слави (закріплений за сільрадою), братська могила воїнів (за нею доглядають школярі), а також меморіал "Оборонний рубіж" (там порядок по черзі наводять агрофірми). На всіх об'єктах та на всіх територіях буде належний порядок, чому посприяє і участь у всерайонному суботнику.

Ринок працює двічі на тиждень
У Містках двічі на тиждень (кожного вівторка та четверга) працює сільськогосподарський ринок, де селяни мають можливість продати продукти харчування: м'ясо, птицю, овочі, фрукти та ін. За ринком закріплено ветлікаря, котрий здійснює контроль за якістю продукції.
Саме такі дні тижня — вівторок та четвер — обрано не випадково. У ці дні через Містки їдуть автобусами так звані "челноки", тобто підприємці, за товаром. Причому проїжджає їх немало — автобусів з десять. У Містках вони зупиняються, заходять на ринок, скуповуються. І селянам гарно, і підприємцям непогано, бо ціни на селі все ж нижчі, ніж у містах.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика