Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеЛюдина щедрої долі

Людина починається з любові, з добра, які виростають з хороших справ. Дарувати людям радість, бути готовим завжди прийти на допомогу, забезпечити щасливе дитинство юному поколінню - це життєве кредо чарівної жінки, вмілого керівника, щедрого спонсора Нижньодуванської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кошової Ксенії Валентинівни.

Навіть важко собі уявити існування нашої школи у такий скрутний час без повсякденної турботи та допомоги Ксенії Валентинівни. Вона завжди цікавиться життям школи, переймається шкільними проблемами, надає значну допомогу у їх вирішенні. Так, при підготовці до нового навчального року фермерське господарство "Каштан" надало вагому матеріальну допомогу школі.

В День знань Кошова К.В. подарувала школі сучасний ноутбук, який вчителі постійно використовують на уроках та при проведенні позакласних заходів.

А за перемогу в конкурсі КВК краща команда школярів також отримала подарунок від Ксенії Валентинівни - цифровий фотоапарат.

Учні нашої школи показують високі результати у районних предметних олімпіадах, у різноманітних спортивних змаганнях, творчих фестивалях та конкурсах. І в усьому цьому допомагає К.В. Кошова. Ксенія Валентинівна надавала допомогу при підвезенні учнів на змагання та фестивалі. А нещодавно, коли при підготовці до фестивалю "Театральна весна-2011" у нас виникли проблеми з виготовленням костюмів для учасників вистави, наш спонсор, як завжди, прийшов на допомогу, і костюми були пошиті вчасно.

А виступали наші юні актори, як завжди, на найвищому рівні. А от подарунок від Ксенії Валентинівни отримали незвичайний: всі учасники театрального гуртка "Міракль" були нагороджені поїздкою до харківського дельфінарію. Казкова нагорода, чи не так?

І від буденних проблем наших учнів та їх батьків К.В. Кошова не стоїть осторонь, адже розуміє, як складно у наш час виховувати дітей. Тому за ініціативи Ксенії Валентинівни дітям із багатодітних сімей, чиї батьки працюють у СФГ "Каштан", у шкільній їдальні буде надаватися безкоштовне харчування завдяки фінансуванню фермерського господарства "Каштан".

Тому від імені всієї шкільної родини хочемо щиро подякувати Ксенії Валентинівні за постійну турботу про нас, низько вклонитися за її невтомну працю.

З вдячністю вчителі, учні, батьки.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика