Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Петрівської тергромади

Місячник проходить при високій активності
З початком весняного місячника по благоустрою на території громади роботи значно пожвавились. Жителі активно наводять порядок біля власних помешкань, на подвір'ях, нерідко можна побачити громадян і на кладовищі, де також слід привести територію у належний вигляд.
Розпочато роботи по впорядкуванню сільського парку біля обеліску Слави. До цієї потрібної справи залучено трьох місцевих жителів з числа тих, що перебувають на обліку у службі зайнятості.
А 16-го квітня петрівчани дружно візьмуть участь у загальнорайонному суботнику.

Проблем багато, але вирішувати їх треба
У петрівчан нагромадилось чимало проблем, але як би складно не було, та треба знаходити шляхи їх вирішення. Як розповів голова тергромади М. Чередниченко, немало на території ради несанкціонованих сміттєзвалищ, а для вивезення сміття потрібні кошти. Доведеться звертатися по допомогу до фермерів та підприємців.
Потребує ремонту покрівля Будинку культури та й саме приміщення починає втрачати культурний вигляд. Належить також відремонтувати обеліск Слави, і щоб зібрати необхідні кошти, доведеться звернутися до населення громади.
Чекають ремонту також гребля (при в'їзді до Петрівки) та мережа водопостачання. Отож проблем вистачає, але ж іншого шляху, як їх вирішення, немає.

Концерт всім сподобався
На початку квітня у Будинку культури відбувся цікавий захід "Весна, жінка, кохання". Працівники БК, місцеві аматори порадували глядачів, які вщерть заповнили глядацьку залу, різноманітною концертною програмою. До речі, при проведенні заходу була використана нова апаратура, яка придбана для Будинку культури. Тепер аматори починають серйозну підготовку до свята Великої Перемоги, аби віддати належне землякам, котрі боронили землю від німецько-фашистських загарбників.

Працюють для людей
Добре виконують депутатські обов'язки, активно допомагають у вирішенні важливих для тергромади питань такі депутати сільської ради як С.І. Тарасенко, А.В. Ковчуг, Л.А. Чепурко, С.О. Скринник. Їх небайдужість, енергійність - варті наслідування.

H.C.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика