Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПро результати роботи відділу

Об'єднаним контрольно-ревізійним відділом у Сватівському та Троїцькому районах у І кварталі поточного року за результатами завершених ревізій виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 55,91 тис. грн., з яких відшкодовано 53,27 тис. грн. Крім того встановлено інших фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 141,58 тис. грн., які усунено повністю. Притягнуто до адмінвідповідальності 5 посадових осіб, з яких стягнено 0,78 тис. гривень.

Згідно плану роботи відділу у ІІ кварталі поточного року передбачено проведення ревізій фінансово-господарської діяльності Коломийчиської сільської ради, ДПТНЗ "Сватівський професійний аграрний ліцей", МП "Сватівський міський ринок" та Троїцької селищної ради, Троїцького обласного будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. У разі наявності інформації про можливі факти порушень фінансово-бюджетної дисципліни на вищезгаданих підприємствах та в установах, а також на інших підконтрольних органам служби підприємствах, установах та в організаціях, з питань, що належать до компетенції служби, громадяни можуть повідомити про це як в об'єднаний контрольно-ревізійний відділ у Сватівському та Троїцькому районах за телефоном 3-42-89, так і за "телефонами довіри" КРУ в Луганській області (м. Луганськ) - 58-69-54 та ГоловКРУ (м. Київ) -8-044-425-37-71. Крім того, таку інформацію можна направити письмово.

До компетенції служби належать питання, що стосуються здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, ефективним використанням коштів і майна на підконтрольних об'єктах.

Згідно з діючим законодавством до підконтрольних органам ДКРС відносяться міністерства та інші органи виконавчої влади, державні фонди, бюджетні установи, суб'єкти господарювання державного сектору економіки, а також підприємства і організації, які отримують (отримували в період, який перевіряється) кошти з бюджетів всіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували у період, який перевіряється) державне чи комунальне майно.

Хоча перелік підконтрольних об'єктів є досить значним, однак необхідно відзначити, що до нього не входять підприємства, установи та організації недержавної (приватної, колективної) форм власності, у разі якщо вони не отримували бюджетні кошти або не використовували державне чи комунальне майно.

Досить часто на адресу органів контрольно-ревізійної служби надходять звернення, розгляд яких не відноситься до компетенції служби. Зокрема, на адресу відділу надходили скарги щодо неправильного нарахування (проведення перерахунку) пенсії, невірного встановлення стажу державної служби тощо. Такі питання не розглядаються, а направляються за належністю до відповідних органів.

Микола КОДАЦЬКИЙ, начальник ОКРВ у Сватівському та Троїцькому районах.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика