Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Гончарівської сільської тергромади

До повені готові. Та схоже її не буде
На останньому з засідань виконкому Гончарівської сільської ради розглядалось питання підготовки до весняної повені. Намічено було конкретні заходи, призначено відповідальних. Утворили також рятувальні бригади, котрі діяли б у випадку, якщо річка вийшла б з берегів.

З увагою до культури
Гончарівською сільрадою взято на баланс приміщення колишньої контори місцевого радгоспу. Там виконано немалий обсяг ремонтних робіт. На першому поверсі розташується клуб дозвілля (це дуже важливо, адже в Гончарівці вже тривалий час не діє Будинок культури), на другому - оновлена, сучасна бібліотека, і це стане внеском у виконання загальнорайонної Програми по оновленню сільських бібліотек. Отож, як бачимо, при бажанні можна і аварійне приміщення перетворити на місце розташування потрібних селу установ.

Завдяки допомозі Агрофірми
В зимовий період, коли випадали рясні опади, на допомогу мешканцям приходила агрофірма "Гончарівська", котрою керує О.І. Борзило. Вже до п'ятої ранку всі дороги, вулиці були розчищені від снігу, що давало змогу вчасно завезти хліб та інші продукти, проїхати транспорту для збирання молока у населення і т.і.

Любов до спорту не вмирає
Добре відомо, що і у Гончарівці, і у Хомівці люблять спорт і активно ним займаються. Цьому сприяє і наявність хорошої спортивної бази. До того ж, інструктор по спорту Л. Гайдидей, - великий ентузіаст фізичної культури. Сам хороший спортсмен, він і молодь залучає до активних занять різними видами спорту. Спортивні зали є і у Гончарівці, і у Хомівці, що дає змогу не лише тренуватись, а й проводити змагання.

Підвели гарячу та холодну воду
На території громади розташовується два дитячих садка - у Гончарівці та Хомівці. До недавнього часу вода до них не була підведена, працівникам доводилось її підносити. Та ось нещодавно, завдяки матеріальній допомозі з боку агрофірми "Гончарівська" (О.І. Борзило), воду до дошкільних навчальних закладів підвели. А ще до хомівського дитсадка завезено 8 тонн вугілля ("горішку") за ціною 1850 грн. за тонну, якого вистачить і до кінця нинішнього і на весь наступний рік.

На честь жіночого свята
Напередодні 8 Березня у клубі дозвілля, в школі та двох дитсадках активно готувались до свята. Підготовлені програми були продемонстровані землякам, які вдячно спостерігали за розважально-святковими виступами.

Сміття вивозитиметься
І ще одну хорошу справу збирається зробити агрофірма "Гончарівська" - обладнати сміттєзвалище, куди вивозитиметься сміття з населених пунктів. Зараз депутати сільради обходять громадян, пояснюючи їм, що для організації вивезення сміття необхідно створити кооператив. А для обладнання сміттєзвалища готується відповідна проектна документація.

Дерева стали небезпечними
Обабіч дороги, що веде від автотраси до центру Гончарівки, ростуть тополі. Вік у них вже немалий, а дерева це досить ламкі, тож вони стали небезпечними. Виникла потреба їх позрізати. Допомогу у цій справі обіцяють працівники служби МНС.

Сергей КРИВОНОС.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика