Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті зі Свистунівської тергромади

З повагою до жінок
На останньому засіданні виконкому Свистунівської територіальної громади депутати (а їх нараховується 14) розглядали питання про святкування Дня 8 березня, що свідчить про повагу до представниць прекрасної половини. Крім того були розглянуті звернення громадян з тих чи інших проблем.

Учнів побільшає
У Свистунівській школі нині нараховується 48 учнів. Звичайно, це невелика кількість. Починаючи з нового навчального року, школу відвідуватимуть і маньківські школярі, хоча учні початкових класів, напевне, продовжуватимуть навчання у Маньківці.

Корівки-годувальниці
141 корову тримають у власних господарствах мешканці Свистунівки. Близько 100 власників корів здають молоко представникові Старобільська, який приймає його за ціною 2,5 грн. за літр. При цьому каже, що зменшуватиме приймальну ціну, що, звичайно, селян обурює.

Старанна працівниця
Старенькі мешканці дуже вдячні працівниці відділу соціальної допомоги людям похилого віку Г.П. Хоружій. Галина Петрівна регулярно відвідує літніх людей, котрі потребують допомоги, доставляє їм товари, скупляючись в магазині, приносить воду, виконує інші прохання.

H.C.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика