Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеВісті з Преображенного

Затвердили бюджет
У першій половині лютого відбулась чергова сесія Преображенської сільської ради. Було розглянуто важливі питання: про затвердження бюджету ради на нинішній рік, про функціонування дитячого садка, Будинку культури, спортивного залу у зимовий період, про соціальний захист незахищених верств населення, про підготовку до весняної повені та ін. Депутати взяли активну участь в обговоренні питань, після чого були прийняті рішення.

Підготовка ведеться активно
Відомому народному хору "Золота нива" в поточному році виповнюється 50 років. З цієї нагоди відбудуться урочистості, до яких учасники колективу активно готуються під "пильним оком" керівника хору Л .Є. Верцуна. Навіть у холодні дні самодіяльні аматори збираються на другому поверсі Будинку культури і проводять репетиції. Ще не вмерла народна творчість на селі!

Діти - в теплому приміщенні
Дитячий садок (ще до Нового року) було переведено до Преображенської школи. Зроблено це тимчасово, на зимовий період. Діти перебувають у теплому приміщенні, і це, звичайно, добре.

Футбол - за будь-якої температури
Важко у зимові місяці забезпечити опалення спортивного залу, це б привело до значних фінансових витрат, а зайвих коштів немає. І все ж ентузіасти спорту навіть, за таких умов відвідують спортзал. Зокрема, там регулярно шліфують майстерність місцеві футболісти, що допомагає їм успішно виступати у районних змаганнях, свідченням чому і турнір на кубок голови райдержадміністрації, у якому преображенці посіли призове третє місце.

Допомагають технікою
В дні великих опадів, коли дороги стають непроїзними, допомогу у їх розчищенні надають керівники фермерських господарств "Зоряне" (С.Е. Авалян) та "Адоніс Агро" (О.А. Чернецький).

Добре, коли є активісти
Нелегко живеться селянам. Але за будь-яких обставин треба вирішувати повсякденні проблеми. І добре, що живуть у Преображенному небайдужі люди, які прагнуть своїми справами приносити користь людям. Серед них - голова ветеранської організації села Л.Є. Верцун. Його невгамовність, непосидющість, турботливість стала в нагоді не одній літній людині села.
Чимало робить для земляків, для організації їх культурного дозвілля староста хору "Золота нива" Л.П. Чистенко.
Багато клопотів у працівників сільради, її голови В.В. Артемчук та секретаря Н.В. Завадської. Оформлення субсидій, соціальних виплат, вирішення земельних питань і т.п. - все це їм доводиться вирішувати постійно.
Багато активістів і серед депутатів сільради. Один з них - Н.В. Наугольна, котра обрана депутатом від Партії регіонів. Наталія Володимирівна піклується про односельчан, живе їх турботами, веде роботу по виконанню актуальних завдань повсякдення.

Шкільний фестиваль
У Преображенській школі відбувся фестиваль "Діти - майбутнє України". Проходив він у спортивній залі навчального закладу і зібрав не лише учнів, а й батьків, жителів села, які з інтересом спостерігали за цікавим мистецьким дійством.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика