Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеХто не платить до Пенсійного фонду, той ображає пенсіонерів

У зв'язку з перебуванням голови райдержадміністрації В. Мормуля у Києві апаратну нараду вела його перший заступник Л. Русанова, а також голова районної ради Т. Бервено. Почалась нарада з приємного моменту - Почесну грамоту облдержадміністрації та облради за багаторічну високопрофесійну працю було вручено керівнику відділу організаційно-кадрової роботи Л. Побочній.

"Про пенсійне забезпечення мешканців району та стан надходження коштів до управління ПФУ у Сватівському районі" - у цьому питанні виступила виконуюча обов'язки начальника управління М. Трофімова. Ось що вона повідомила.

Впродовж 2010 року до бюджету управління Пенсійного фонду надійшло власних коштів на суму 55375,4 тис. грн., що становить 93,2% до планового завдання. У порівнянні з аналогічним періодом 2009 року надходження збільшено на 11057,5 тис. грн. або на 20%. Надходження за додатковими ставками склали 1309,7 тис. грн., що становить 113% до планового завдання.

Загальна потреба у виплаті пенсій громадянам району на 2010 рік становила 144 млн. 466 тис. грн. Виплати проводились відповідно до графіку в повному обсязі. В результаті проведеної роботи заборгованість платників перед Пенсійним фондом впродовж минулого року зменшилась на 744,2 тис. грн.

В січні нинішнього року допущено зростання боргу платниками району на 91,1 тис. грн. Виконання планового завдання зі збору власних коштів виконано на 93,9% або фактично зібрано 4156,6 тис. грн. при плані 4423,1 тис. грн.

З метою здійснення постійного контролю за своєчасним надходженням коштів управлінням ПФУ у Сватівському районі здійснено такі заходи: підприємствам-боржникам направлено 80 вимог про сплату боргу на суму 1496 тис. грн., на виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться судових рішень на суму 292,1 тис. грн. З початку року надійшло коштів в рахунок погашення боргу 1894,8 тис. грн., з яких самостійно сплачено платниками 1794,9 тис. грн., через органи ДВС - 9,9 тис. грн. З представниками органів виконавчої служби проводяться робочі наради, на яких заслуховуються керівники підприємств-недоїмників. В поточному році подано 26 позовних заяв на загальну суму 345,2 тис. грн., які знаходяться в розгляді у господарчому суді. Було проведено 46 засідань комісії з питань погашення боргу, на яких заслухано 100 керівників підприємств-боржників.

На нараді було заслухано керівників колективів, що мають заборгованість перед ПФУ, - О. Лібровську (автодор), А. Сорочука (лісомисливське господарство).

В ході обговорення питання йшлося про потребу збільшення частки районного внеску в збір коштів до ПФУ, про поліпшення роботи по відшкодуванню боргів.

Начальник служби у справах дітей І. Васильєва виступила на нараді зі звітом про роботу служби (матеріали друкуватимуться). Їй першим заступником голови РДА Л. Русановою була висловлена подяка за роботу, котру проводять працівники служби. При цьому було зазначено, що в Сватівському районі згідно відповідної Програми вестиметься будівництво будинку сімейного типу для сім'ї Лозенко з Нижньої Дуванки, для чого кошти виділятимуться з обласного бюджету. Подібна робота проводитиметься лише у трьох районах області, один з яких - Сватівський.

А заступник міського голови Л. Жаданова розповіла про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Сватівській міській раді у 2010 році. Зокрема, вказувалось, що впродовж вказаного періоду до міськради надійшло 1157 звернень, що на 844 менше проти рівня 2009 року. Підіймались питання землекористування, житлово-комунальні, соціального захисту, праці і заробітної плати, забезпечення правопорядку та ін. Термін розгляду звернень не перевищував 15 днів, порушені питання в разі необхідності виносились на розгляд виконкому або сесії міської ради.

Виступаючій було вказано на те, що в міськраді неправильно вівся облік звернень, що призводило до завищених цифр у звітності. Говорилося також, що міськраді належить приділяти увагу очищенню тротуарів. Як запевнила, Л. Жаданова такі питання контролюватимуться у подальшій роботі.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика