Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеСтворено ще одну раду. Громадську

Н. Кузовеніна висунула на посаду голови сама себе, Ю. Красій її підтримала. На посаду заступника голови кандидатуру Н. Кузовеніної висунув А. Кузовенін, а Н. Кузовеніна висунула на посаду заступника голови Ю. Красій. В результаті голосування головою був обраний І. Плотніков, а заступниками В. Волков і О. Шаповалов.

Наприкінці минулого тижня відбулись установчі збори громадської ради, до якої увійшли представники громадських організацій району. Мета такого створення - взаємодія з органами влади, проведення в разі потреби консультацій з представниками громадськості, спільне вирішення тих чи інших питань. Громадська рада є дорадчим органом.

Для підготовки зборів заздалегідь вела роботу ініціативна група, очолювана членом райкому профспілки працівників охорони здоров'я І. Плотніковим, який і виступив на зборах з інформацією про сутність роботи громадської ради. Було прийнято рішення, що до її складу увійде 20 чоловік та проголосовано за персональний склад.

Після закриття установчих зборів відразу ж відбулось перше засідання громадської ради. Голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу В. Волков запропонував на посаду голови кандидатуру І. Плотнікова. Член ради Н. Кузовеніна висунула свою кандидатуру, а працівниця газети "Сватівські відомості" Ю. Красій хутко цю кандидатуру підтримала. Воно й зрозуміло...

Та голосування показало, що Н. Кузовеніній посада голови "не світить". Значна більшість присутніх віддала перевагу І. Плотнікову, який, таким чином, очолив громадську раду.

Почали обирати заступників. Голова запропонував собі в "зами" В. Волкова і О. Шаповалова. А. Кузовенін висунув кандидатуру Н. Кузовеніної, а Н. Кузовеніна висунула кандидатуру Ю. Красій. Проте зі значною перевагою в голосах заступниками голови були обрані В. Волков та О. Шаповалов.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика