Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеХай рік новий примножить вашу радість!

Закінчився 2011-й рік. Був він роком напруженої праці сватівчан, їх прагнень трудовими здобутками поліпшити добробут, створити кращі умови для життя, зміцнити матеріальну базу, піднести на новий щабель рівень культури та духовності. З почуттям гідності за зроблене завершують рік земляки, адже їм є чим пишатися і є про що звітувати.

В 2011-му по-справжньому відзначилися хлібороби нашого району. За час жнив ними було зібрано понад 96 тисяч тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур, що є найкращим показником в області. Урожайність культур у середньому по району склала 27,1 ц/га - це другий результат на Луганщині. Високий урожай отримано і соняшника. Валовий збір цієї культури досяг позначки майже 60 тисяч тонн, а урожайність склала 20,4 ц/га. Близько 30 тис. тонн зібрано кукурудзи на зерно.

Чимало добрих справ було зроблено і в інших сферах соціально-економічного розвитку. Реконструйовано мережу водопостачання у Коломийчисі, відремонтовано міст при в'їзді в Стельмахівку, згідно Програми ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" запроваджувались енергозберігаючі технології та проводились ремонти в школах, дитсадках, клубах. Великий обсяг роботи виконано по ремонту пологового відділення центральної районної лікарні, успішно реалізовувався проект "Нова публічна модель бібліотеки", завдяки чому в поточному році було відкрито центр дозвілля і сільську бібліотеку у Гончарівці, бібліотеку в Первомайському.

Значна увага впродовж року приділялась наданню допомоги закладам освіти, медицини, культури, дошкільним навчальним закладам, проведенню літнього оздоровлення дітей.

В нинішньому році розпочато роботи по дослідженню та облаштуванню Преображенської печери, яка має стати одним з приваблюючих місць по вивченню історії рідного краю, утвердженню духовності.

Впродовж року на Сватівщині проводилось багато спортивних, культурологічних заходів, наші аматори культури, спортсмени здобули не одну перемогу в турнірах, конкурсах, фестивалях.

Звичайно, в повсякденному житті існує багато проблем і невирішених питань. Спільними зусиллями трудових колективів, територіальних громад, окремих трударів та мешканців ми зможемо їх вирішити, подолати труднощі, добитися нових успіхів у соціально-економічному розвитку Сватівщини. В новому році на нас чекає нелегка і відповідальна робота. Але впевнені - всі завдання будуть нами виконані з честю.

Щиросердно поздоровляємо вас, дорогі земляки, з Новим роком! Хай неодмінно панують у ваших оселях мир і злагода, хай удачі і перемоги будуть вашими постійними життєвими супутниками! Високої вам трудової звитяги, успіхів, доброго самопочуття, благополуччя і завжди радісного настрою!

Голова районної ради Тетяна БЕРВЕНО. Голова райдержадміністрації Володимир МОРМУЛЬ.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика