Сайт города
СВАТОВО




"Новини Сватівщини" в интернете



ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ

У малій залі райради відбулася зустріч представників влади з головами громадських організацій Сватівщини, на якій були присутніми керівники відділів та управлінь РДА та районної ради.

Зі словами вдячності за героїчний подвиг та найщирішими побажаннями всього найкращого від імені голови райдержадміністрації В. Мормуля та голови районної ради Т. Бервено та від себе особисто до чорнобильців звернулися заступник голови РДА Л. Русанова та заступник голови районної ради В. Честних. Хвилиною мовчання присутні у залі вшанували пам'ять тих чорнобильців, яких сьогодні вже немає поруч з нами.

Головною ж метою цієї зустрічі було підписання Меморандуму про взаємодопомогу та співпрацю райдержадміністрації, районної ради та Сватівської районної організації Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль". Л. Русанова та В. Честних від імені районної влади та О. Шаповалов як голова райорганізації чорнобильців, підписавши згаданий Меморандум, потиснули один одному руки.

Подібні меморандуми про співпрацю було укладено з РДА та райрадою і підписано головою районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів О. Тарасенком та головою районної організації ветеранів Л. Ващенко.

Після підписання документів усі присутні в залі вирушили до Меморіалу Слави, Пам'яті та Скорботи, де було покладено квіти до пам'ятного знаку на честь подвигу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Того ж дня представники райдержадміністрації та районної ради відвідали оселі вдів чорнобильців, вручивши жінкам продуктові набори. Подарунки від РДА та райради отримали 34 дитини-чорнобильця.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика