Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеБуло і радісно, і солодко

у новому комп’ютерному класі Коломийчиської школи
Осучаснення навчального процесу
Минулого понеділка відзначався День святого Миколая. За давньою народною традицією цього дня дітвора чекає від дорослих приємних дарунків. І треба сказати, що таку традицію всіляко підтримують у Сватівському районі. Районна державна адміністрація, районна рада подбали, аби свято порадувало дітлахів.
До Райгородської школи завітали перший заступник голови райдержадміністрації Л. Русанова, заступник голови районної ради В. Честних, керівник відділу освіти І. Мазурко.
Гостей радо зустрічали педагоги та учні. Ще б пак, у дарунок школа отримала новий комп'ютерний клас!
Директор школи Н. Грабко, сільський голова Т. Малець з задоволенням говорили про те, що відтепер учні-райгородці матимуть змогу поповнювати знання з допомогою сучасної техніки.
Жителі села добре знають, що районна влада виявляє до них постійну увагу. Саме в Райгородці за останній час було обладнано бібліотеку, став до ладу дитсадок, в січні поточного року школа отримала інтерактивний комплекс. І ось тепер в ЗОШ з'явилось чотири комп'ютери для учнів, а ще один - для педагога, котрий вестиме заняття. Діти з натхненням подарували гостям підготовлену концертну програму, а потім з захопленням сіли за новенькі "дарунки", аби спробувати комп'ютери в ділі. До речі, Райгородська школа - одна з небагатьох, де є свій сайт.
Отримання комп'ютерів - тим більш важлива подія, що з наступного навчального року, починаючи з другого класу, вивчатиметься предмет "Сходинки до інформатики".

Є і газ, і комп'ютерний клас
Того ж дня справжнє свято було і у рудівських школярів - вони отримали сім комп'ютерів. А ще один новий комп'ютер буде "на службі" у вчителя. Тобто всього Рудівська ЗОШ отримала вісім комп'ютерів! Суттєвий внесок районної влади в організацію навчально-виховного процесу!
Щирі привітання пролунали з вуст керуючої справами райради О. Янголенко, керівника апарату РДА Н. Наугольної, депутата районної ради, керівника відділення поштового зв'язку П. Жовтоножка, сільського голови М. Гамалія. Були і святкові виступи учнів, і урочисте перерізання червоної стрічки, і щирі слова подяки за увагу до розвитку освіти.
Порівняно недавно до Рідівки було підведено газ, а тепер у сільській школі є й комп'ютерний клас.

Без подарунку не залишився жоден вихованець
Всі вихованці школи-інтернату "Надія" отримали в День святого Миколая подарунки. Причому це було зроблено в казковий спосіб, бо дарунки власноруч вручав дітлахам Святий Миколай. А перед тим діти з великим задоволенням співали пісень, розповідали про свято.
Та найголовніші дарунки чекали на малечу після виступу поважних гостей. Промовивши слова добрих побажань, перший заступник голови РДА Л. Русанова та заступник голови райради В. Честних подарували вихованцям чудову ялинку, прикраси до неї, а також солодощі. Заступник голови районної організації Партії регіонів Л. Гайдидей потурбувався про те, щоб у закладі був власний живий куточок, - його подарунком стала пухнаста та приваблююча око шиншила.
Від колективу податкової служби району О. Бірюкова вручила подарунки, а також кошти для поліпшення інтер'єру "Надії", підприємець О. Сінькова підготувала для дітвори солодкий стіл.
Ще раніше Л. Полякова (АФ "Слобожанська") придбала для школи-інтернату супутникову антену, підприємець О. Рибалкін - настільні ігри.
Вихованці "Надії" залишились дуже задоволеними.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика