Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеНовий рік вже поруч

У великій залі районної ради відбулась нарада з керівниками трудових колективів, районних служб, головами територіальних громад, на якій було розглянуто ряд важливих питань. Вели нараду голова райдержадміністрації В. Мормуль, голова районної ради Т. Бервено та перший заступник голови РДА Л. Русанова.

Спершу керівник районної служби ветеринарної служби району С. Банченко виступив у питанні щодо боротьби з безпритульними собаками. Ця проблема набуває все більших масштабів, адже в поточному році 56 чоловік потрапляли до лікарні в результаті отриманих укусів від собак. На лікування потерпілих пішло понад 6 тис. грн. Понад 300 тис. грн. було виділено нинішнього року для профілактики сказу та вакцинації диких тварин, що дало позитивні результати. Кількість випадків захворювання тварин на сказ зменшилась. І все ж таки керівникам належить приділяти цій проблемі чільну увагу, адже лікувати від сказу вкрай складно.
Нещодавно на апаратній нараді розглядалось питання підготовки до організації розчищення доріг в зимовий період, але в силу актуальності його було розглянуто і на даній нараді. Інформували головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій О. Радченко та начальник філіалу ДП "Луганський облавтодор" О. Лібровська. Йшлося про наявність техніки, пального, належних умов для працюючих тощо.
В ході обговорення питання було визначено найбільш "вразливі" місця, котрі взимку заносить снігом (кордон з Білокуракинським районом, Райгородка, Ковалівка, Володимирівка та ін.). Як відзначав голова РДА В. Мормуль, без активної участі фермерських господарств неможливо добитися належного стану доріг. Теж саме можна сказати і про вирішення інших проблем на селі - ремонтів шкіл, дитсадків тощо. Отож від керівників ФГ, їх співпраці з райавтодором багато що залежатиме.
Стрімко наближається свято Нового року. Про підготовку до нього розповіла перший заступник голови РДА Л. Русанова.
Рекомендовано всім головам тергромад здійснити заходи щодо впорядкування територій, їх новорічного прикрашення, облаштування місць для проведення новорічних та різдвяних дійств, встановити новорічні ялинки, провести святкові заходи, концерти, спортивно-масові заходи з залученням усіх верств населення. Оголошено новорічні конкурси на кращий населений пункт району, кращу новорічну ялинку, кращу територіальну громаду. Утворено районну комісію з підбиття підсумків новорічних конкурсів на чолі з головою РДА В. Мормулем.
Доручено відділу освіти, сектору у справах сім'ї, молоді та спорту, службі у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організувати вручення до Дня святого Миколая, новорічних та різдвяних свят подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям з малозабезпечених і багатодітних сімей.
Завдання на час проведення свят отримали також відділи культури, РВ УМВС, РТМО та ін. Людмила Павлівна ознайомила присутніх з планом заходів з підготовки та проведення новорічних і різдвяних свят (друкується).
В ході обговорення питання голова РДА В. Мормуль повідомив: ЗАТ "Сватівська олія", яке завжди несло відповідальність за встановлення головної ялинки (біля Народного дому "Сватова Лучка") цього разу пред'явило попередній рахунок за її встановлення на 49 тис. грн. Така шалена сума викликає не просто здивування, а справедливе обурення. Представник підприємства, котрий інформував з цього приводу, навів, наприклад, такі дані: 10 тис. грн. ЗАТ збирався витратити на поповнення прикрас на ялинку (а куди ж діваються минуло-, позаминулорічні прикраси?), 4,2 тис. грн. - на встановлення гірлянд, 3,5 тис. грн. - на прикрашання ялинки іграшками і т.д. Присутні в залі були просто шоковані такими незрозумілими цифрами.
Тож голова РДА сказав, що встановлення ялинки (а воно відбудеться в будь-якому разі), здійснюватиметься силами міських підприємств, але без участі "Сватівської олії".
У питанні "Про цільове використання коштів, виділених для дитячих навчальних закладів району" інформувала керівник відділу освіти І. Мазурко. Нею ґрунтовно була проаналізована ситуація відносно роботи кожного дитячого садка.
Перший заступник голови РДА Л. Русанова, коментуючи виступ, зазначила: там, де ДНЗ охоплюють лише 48-50 відсотків дітей -це недопрацювання голів тергромад, адже у кожної громади можливості для зростання цих показників є. Існує і має постійно існувати сувора заборона на використання коштів не за призначенням. Також Людмила Павлівна сказала, що в наступному році планується створення навчально-виховних комплексів "школа-дитячий садок" в Петрівці, Ковалівці, Стельмахівці.
На нараді було розглянуто і ряд інших питань

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика