Сайт города
СВАТОВО




"Новини Сватівщини" в интернете



СВАТІВСЬКІ МИТЦІ — СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

Минулого тижня у російському місті Розсош, що у Воронезькій області, пройшов восьмий фольклорний фестиваль слобожанської української культури, участь у якому брали і самодіяльні артисти та майстри ужиткового мистецтва зі Сватівщини (до речі, єдині представники з України).

Серед 310 учасників найрізноманітніших номінацій сватівчани були одними з найкращих. Так, вокальний ансамбль "Козача вольниця" під керівництвом заслуженого працівника культури України О. Давиденка виборов приз глядацьких симпатій, а вокальне тріо "Україночка" з Нижньої Дуванки (керівник Т. Єфременко) стало третім в номінації "Ансамблі". Тетяна Федоровська посіла ІІ місце серед солістів, виконавши авторську пісню "Дике поле" (і двічі на біс до того ж!). Наталія Мохонько, учениця ЗОШ №6, учасниця народного театру мініатюр, стала другою у номінації "Художнє читання". Дипломи лауреатів отримали і вишивальниця Олена Алманова та лялькарка Ірина Гончарова (учасниці, до речі, на фестивалі змогли і реалізувати, так би мовити, свою продукцію, бо їхні вишиванки і ляльки-мотанки користувалися неабияким попитом).
Сватівські таланти були щиро вражені теплим та гостинним прийомом з боку колег-росіян. Сватівщина - добре відомий у Росії край саме завдяки його мистецьким талантам. Приміром тому може служити виконання пісні нашого земляка Сергія Зятєва "Слобожанщина моя" російськими конкурсантами - учасниками хору ветеранів.
Паралельно з фестивалем української культури в Росії на Україні, у Дніпропетровську, відбувся Міжнародний фестиваль "Чорнобильські мотиви", назва якого говорить сама за себе. Участь у ньому взяло 112 учасників з України, Росії, Білорусії та Німеччини. Валерій Немушенко, відомий автор та виконавець не лише на Сватівщині, а й за її межами, здобув диплом лауреата ІІ ступеня, виконавши авторську пісню "Чернобыльская зона". Сватівчанина глядачі приймали шквалом оплесків, бо вже встигли полюбити нашого талановитого артиста, котрий у позаминулому році став абсолютним переможцем "Чорнобильських мотивів".
Від щирого серця вітаємо сватівських митців з перемогами та бажаємо їм лише успішних виступів і вдячних глядачів!

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика