Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеЗ людьми треба спілкуватися

депутат районної ради по Рудівському мажоритарному округу П.Ю. Жовтоножкот Не так давно депутат районної ради по Рудівському мажоритарному округу П.Ю. Жовтоножко провів зустріч з виборцями. Проблем у людей - чимало. І багато з цих проблем слід вирішувати не лише на районному, а й на обласному та навіть державному рівні. Детальніше про це - у розповіді Петра Юхимовича:

- Люди не люблять обіцянок, бо цінують конкретні дії - і це вже давно доведено. Тому після зустрічі зі своїми виборцями я (разом з головою Рудівської територіальної громади) зустрівся з головою районної державної адміністрації (керівником райорганізації Партії Регіонів) В. Мормулем, аби не лише розповісти про проблеми населення, а й вирішити їх.
Приміром, вирішено питання зі шкільним автобусом: його вже включено у пункт для виконання районної програми на наступний рік, а значить - до роботи автобус, як кажуть, незабаром стане.
Не видавалися, скажемо по-простому, лікарняні у Містківській амбулаторії, тож за ними слід було їхати до Сватового, - більше цієї проблеми не буде. Багато проблем у людей по земельних паях… Наприклад, Т. Колмиченко клопоталася про отримання соціального земельного паю, і голова райдержадміністрації дав доручення допомогти жінці у найкоротші терміни.
Бідкалися люди з приводу відсутності радіозв'язку в Андріївці. І з цим впораємося! За півроку на території всього району місцеве радіо віщатиме на FM-хвилях, тож потреби у провідному радіо просто не буде.
Прийомні дні роботи виконавчої служби, приміром, не співпадають з графіком руху маршрутного таксі до Сватового. Людям доводиться платити по 35 гривень за дорогу (лише в одному напрямку!), аби дістатися до райцентру, а там потім, вибачте на слові, "цілувати" замки на дверях. Не можу зараз сказати, яким саме чином, але питання вирішиться на користь людей. Варіантів не так вже й багато по суті: треба змінювати або графік руху маршруток, або розклад роботи певних служб.
Хочу підкреслити, що В. Мормуль з розумінням поставився до кожної окремої проблеми, аналізуючи та ретельно вивчаючи шляхи її вирішення, звертаючись у разі необхідності по консультацію до спеціалістів того чи іншого напрямку. Я взагалі вважаю, що робота нинішньої місцевої влади - дуже виважена та конструктивна: вирішуються ті питання, які можливо вирішити, порожні обіцянки не даються. Спільна ж робота місцевих органів самоврядування та депутатського корпусу дає позитивні результати.
З людьми треба спілкуватися. Треба вміти слухати і розуміти людей, допомагаючи, виходячи з реальних можливостей.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика