Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПеремогла Євгенія Радько!

Євгенія Радько, переможець конкурса Кращий спеціаліст Районна газета "Новини Сватівщини" вже повідомляла про успішні виступи головного спеціаліста у справах дітей Євгенії Радько у Всеукраїнському конкурсі "Кращий державний службовець". Вона зуміла виграти і районний, і обласний етапи конкурсу і здобула право представляти честь району та всієї Луганщини у Києві.

Нагадаємо, що проведення такого конкурсу започатковано у 2008 році з метою підвищення професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, зміцнення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Успішно виступивши у Києві, Є. Радько очікувала результатів, і нещодавно отримала запрошення на урочистий захід з відзначення переможців. Проходив цей захід у приміщенні Національної академії державного управління при Президентові України.

Були оголошені переможці у двох номінаціях: "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст".

Сватівчанам, безперечно, буде приємно дізнатися, що за результатами конкурсу у номінації "Кращий спеціаліст" перше місце зайняла саме Євгенія Радько. Їй було вручено Почесний диплом та грошову премію у сумі 10 тис. грн.

На адресу переможців та лауреатів, всіх учасників та організаторів конкурсу надійшли вітання від Президента України В. Януковича, Голови Верховної Ради В. Литвина, Прем'єр-міністра М. Азарова.

Звичайно, землячку щиро вітають і десятки та сотні сватівчан.

Кор. "НС".

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика