Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеЯкщо не вистачає свідомості, потрібно вживати адмінзаходи

Три питання розглядалось на апаратній нараді:

1. Про організацію та проведення медогляду населення району у 2011 році.

2. Про підсумки роботи з військово-професійної орієнтації молоді у 2011 році та завдання на 2012 рік.

3. Про роботу зі зверненнями громадян у Стельмахівській сільській раді за 11 місяців 2011 року.

У першому питанні інформував відповідальний за проведення профоглядів Е. Стахнів. З'ясувалась така загальна картина: щорічно в РТМО складаються плани-графіки проведення профоглядів. Так, в поточному році згідно такого плану потрібно було обстежити 2558 чоловік (членів трудових колективів), фактично огляд пройшло 2396 осіб.

Є колективи, які сплатили за послуги по проведенню огляду, але працівники його не проходили. Є колективи, які також здійснили проплату, але трударі пройшли огляд частково. Та є й такі колективи, які і проплат не здійснили, і працівники огляду не проходили. Серед них такі агроформування як "Прилужне", "Олександрово", "Гиргис", "Свистунівське", "Шанс", "Соболя", "Барабашова", "Промінь" та ін.

Раніше лікарями здійснювались виїзні профогляди, але, починаючи з нинішнього року, така практика відмінена, огляди належить проходити лише у ЦРЛ.

Проводяться обстеження і так званого неорганізованого населення, з 19624 осіб обстежено 9817. Найгірші показники по профілактичному обстеженню у таких селах як Містки, Новоселівка, Комсомольське, Рудівка, селищі Нижня Дуванка та ін.

Проведення оглядів допомагає виявити хвороби, про які громадяни і не здогадувались. Так, було виявлено 27 випадків онкозахворювань, 7 випадків туберкульозу.

У цьому ж питанні перед присутніми виступив головний санітарний лікар району В. Ткаченко. Зокрема, ним була донесена така інформація: за порушення, допущені у справі проведення профоглядів, накладено 3 штрафи і відсторонено від роботи 17 чоловік.

Голова районної ради Т. Бервено, говорячи про подання керівниками списків трударів, котрі мають пройти медогляд, вказала на такий момент: після закінчення польових робіт в агроформуваннях чимало працівників змушені ставати на облік у відділення по працевлаштуванню, отож у списки для проходження оглядів вони не потраплять. А голова райдержадміністрації В. Мормуль зажадав від керівника санстанції вжиття дієвих адміністративних заходів, котрі б змусили відповідальних осіб дбати про забезпечення проходження медоглядів трударями.

У другому питанні порядку денного інформувала провідний спеціаліст райвійськкомату О. Запорожець. Вона самокритично зазначила: робота по військово-професійній орієнтації молоді є малоефективною. При завданні направити 3 юнаків для вступу у вищі військові навчальні заклади був направлений один, але він не здав екзаменів. І все ж серед юнаків 10-11 класів, учнів аграрного ліцею проводиться відповідна агітація, хоча спостерігається небажання молоді пов'язувати майбутнє з військовою службою.

При всіх тих завданнях, котрі постають по військово-професійній орієнтації, все ж завжди головним залишається: прищеплювати молоді почуття патріотизму - зазначав голова РДА В. Мормуль. А для цього слід активно залучати ветеранів, воїнів-афганців, істориків.

З цього питання інформувала і начальник відділу освіти І. Мазурко. Зокрема йшлося про те, що в школах робота по військово-патріотичному вихованню проводиться на уроках, в гуртках, Організовуються також огляди, польові збори, змагання з туризму тощо. Хоча існує кадрова проблема щодо викладачів військової підготовки.

Як ведеться робота зі зверненнями громадян у Стельмахівській сільраді розповів її голова М. Клименко. У порівнянні з минулим роком кількість звернень зменшилась на 41. Всього з різних питань до сільради зверталось 42 громадянина. Основними питаннями були - соціальний захист, житлово-комунальні проблеми, стан доріг, виплати на паї, оранка присадибних ділянок, виплати дітям війни.

В цілому роботі сільради була дана позитивна оцінка. Крім питань порядку денного голова РДА В. Мормуль також поцікавився станом справ з відновлення водопостачання у Новоселівці. Куземівський сільський голова О. Мартовицький розповів, що виникаючі проблеми вирішуються у тісному контакті з заступником голови РДА Г. Поляковим. Невдовзі роботи мають бути завершеними.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика