Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПерший рік роботи - фундамент для її подальшого піднесення

Н. Білогурова, Гончарівський сільський голова Н. Білогурова, Гончарівський сільський голова, член Партії Регіонів:

Головна увага впродовж року приділялась вирішенню соціальних питань. Значна робота була проведена в дитячому садочку "Ромашка". Тут було поставлено 11 пластикових вікон, нові вхідні двері, покладено на підлогу новий лінолеум, викладено плиткою ганок. Значною подією для села стало відкриття Центру дозвілля, у якому знаходиться і оновлена бібліотека.

Чималу небезпеку для жителів Гончарівки являли застарілі дерева при в'їзді в село. Нині робота по їх спилюванню майже завершена. Завезено шлак на суму 15 тис. грн., завдяки чому полагоджено дороги до кладовищ у Гончарівці та Хомівці, а також засипано ями на центральній дорозі, що в Гончарівці. У цьому ж селі зроблено лавочку на автобусній зупинці.
Впродовж року своєчасно і з належною підготовкою проводились сесії сільради, засідання виконкому, здійснювався прийом громадян, оформлялись субсидії. В поточному році субсидій оформлено близько 200. Регулярно проводились суботники, наводився порядок на кладовищах та в громадських місцях.

Велику допомогу у вирішенні проблем надавали керівник агрофірми "Гончарівська", депутат районної ради від Партії регіонів О.Борзило (лише для вирішення питань соціально-культурної сфери надано понад 45 тис. грн.), фермер І. Подоляка, одноосібник В. Курило, підприємець О. Марченко. А жителька Гончарівки С. Щипелева подарувала Центру дозвілля музичний центр.

Всі керівники агроформувань своєчасно розрахувались за паї, ними надавалась допомога при оформленні передплати на періодичні видання для бібліотек.

Сільрадою проведена робота по виготовленню державних актів на право користування землею для ведення особистих підсобних господарств. Таких актів підготовлено близько 400.

У Гончарівці проживає талановита дівчина В. Головченко, яка займається гирьовим спортом. Їй районна рада та наші фермери і підприємці надали допомогу для поїздки на чемпіонат світу, де вона зайняла перше місце в змаганнях серед юніорів та друге місце — серед дорослих і отримала високе звання майстра спорту міжнародного класу.

Наші спортсмени беруть участь у всіх районних та обласних змаганнях. Їм надає постійну допомогу О. Борзило, який, зокрема, в поточному році придбав для футбольної команди нову форму за 3,5 тис. грн.Т. Шевельова, Ковалівський сільський голова Т. Шевельова, Ковалівський сільський голова:

На території ради була приділена значна увага грейдуванню доріг. Така робота виконана у Ковалівці, Кармазинівці, Нежуриному. Також у Ковалівці створено підготовчу групу дошкільнят з дотриманням усіх необхідних вимог.

Сільрада надавала допомогу при реставрації храму у Кармазинівці. Ми взяли також участь у проведенні тендеру - і виграли його - по ремонту місцевого ФАПу. Для виконання робіт створено громадську організацію "Заради майбутнього Ковалівки".

Регулярно проводились сесії сільради, при допомозі фермерів організовувались свята, вживались заходи по наведенню порядку, було добре проведено День села.К. Кошова, член виконкому Нижньодуванської селищної ради, керівник ФГ Каштан К. Кошова, член виконкому Нижньодуванської селищної ради, керівник ФГ "Каштан", член Партії Регіонів:

Як член виконкому регулярно брала участь у всіх засіданнях, надавала практичну допомогу у вирішенні питань соціального розвитку Нижньої Дуванки. Наше господарство зробило відчутний внесок у ремонт Будинку культури, дитячого садка. Постійно надаємо допомогу місцевій загальноосвітній школі, лікарні. Коли виникають проблеми у селищної ради, також прагнемо надати допомогу у їх вирішенні.

Допомога, котру надаємо, не обмежується лише територією селища. Агрофірма активно бере участь і у загальнорайонних заходах. Як приклад - внесок у проведення капітального ремонту пологового відділення центральної районної лікарні.М. Павленко, член виконкому Мілуватської сільської ради М. Павленко, член виконкому Мілуватської сільської ради, голова первинної організації Партії регіонів:

За рік, що минув після виборів, я не пропустив жодної сесії сільради, жодного засідання виконкому. На цих засіданнях розглядались і приймались рішення з таких важливих питань як ремонт школи, дитячого садка. Зараз згідно Програми ПРООН в селі ведеться ремонт школи і з цією метою була створена громадська організація "Місцевий розвиток", до складу якої входжу. Разом з головою тергромади С. Медвідьовим ми бували в найрізноманітніших місцях, аби вирішити ті чи інші практичні питання.

Входжу також до церковної ради, і нині докладаємо зусиль для успішного проведення ремонту місцевого храму.Н. Стороженко, секретар Петрівської сільської ради Н. Стороженко, секретар Петрівської сільської ради, член Партії регіонів, депутат сільради:

Регулярно в сільраді ведеться прийом громадян. В поточному році оформили субсидії близько 50 мешканцям. Реєструємо весілля, народження малюків. В 2011-му в селі народилось 9 дітлахів, а також укладено 3 шлюби. Доводиться також займатися питаннями оформлення заповітів, наданням соціальної допомоги.

Проблемними для тергромади є питання постачання питної води та наявності роботи для молоді.М. Клименко, голова Стельмахівської сільської ради М. Клименко, голова Стельмахівської сільської ради:

Завдяки активному сприянню райдержадміністрації, районної ради в поточному році було вирішено дуже важливу проблему для села - відремонтовано міст. Крім того, відремонтовано дорогу по вулиці Степовій, а також дах у приміщенні сільради.

Надалі плануємо створити в Стельмахівці навчально-виховний комплекс (як це вже зроблено в ряді сел), розмістити в приміщенні сільради ФАП та сільську бібліотеку.

Звичайно, соціальні питання ми не змогли б вирішувати без допомоги агроформувань, одноосібників, яким щиро вдячний.

Наш кор.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика