Сайт города
СВАТОВО
"Новини Сватівщини" в интернетеПРО ОСВІТУ

В Сватівській ЗОШ №6 створені класи з вечірньою (заочною) формою навчання. Створення вечірніх класів на базі загальноосвітньої школи є альтернативним способом здобуття середньої освіти особами різного віку, які, в силу тих чи інших життєвих обставин, не змогли завершити навчання в загальноосвітній школі. Уроки у учнів-"вечірників" проводяться з 16-ї до 20-ї години. Окрім того, в шостій школі є можливість здобуття середньої освіти за екстерном, чого (як і вечірньої форми навчання) не існує в інших ЗОШ району.

Низька народжуваність призводить до того, що нині середня наповнюваність шкіл складає лише 42% (за останній рік цей показник знизився ще на 1%). При цьому в місті існують школи, що мають найбільшу чисельність учнів - ЗОШ №8 (491 школяр) та ЗОШ №2 (486 школярів).

За останній час для освітніх закладів району було придбано 5 математичних класів, 3 мікроскопа з цифровою відеокамерою, 5 інтерактивних мобільних комплексів. До речі, подібні комплекси мають 18 шкіл (і далеко не кожен район може похвалитися такими досягненнями).

Загальний рівень комп'ютеризації ЗОШ району становить 61%. До Інтернету підключені всі 22 школи Сватівщини та РМЦ "Слобожанська духовна криниця ім. Щепенка" (Сватове). За сприяння голів тергромад та шефів вирішено питання підключення до мережі Оборотнівської, Коломийчиської, Верхньодуванської та Ковалівської ЗОШ.

Задля збереження здоров'я дітей в закладах освіти активізовано спортивно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу. Так, приміром, обов'язковими є фізкультурні хвилинки.

У Сватівському районі працюють 17 дошкільних навчальних закладів та 6 груп короткотривалого перебування при сільських школах, на розвиток яких цього року держбюджетом виділено 683,2 тис. грн. З першого вересня розпочала роботу також група короткотривалого перебування при Петрівській школі.

З 1-го вересня розпочали свою роботу два нових дитсадка, що увійшли до складу навчально-виховних комплексів, - у Рудівці та Свистунівці.

H.C.

Обсудить статью в форуме


Яндекс.Метрика